olga rypakova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „olga rypakova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „olga rypakova“.

Šalia finalo likusi Dovilė Dzindzaletaitė: niekas nesitikėjo, kad taip greitai grįšiu

Po motinystės atostogų – aukščiausia vieta suaugusiųjų čempionatuose. Prieš mažiau nei metus mama tapusi trišuolininkė Dovilė Dzindzaletaitė pasaulio čempionate užėmė 15 vietą – nuo finalo ją skyrė dešimt centimetrų… Geriausiu pirmu bandymu lietuvė nušoko 13,97 m, antrasis šuolis buvo nesėkmingas, o trečiuoju – 13,43 m. „Dabar negražu kaltinti kažką, bet po pirmo bandymo mano vadybininkas pasakė atsidėti pėdą atgal, nes galvojo, kad greičiau bėgsiu.
2017-08-05

„Deimantinės lygos“ lengvaatlečių varžybose Londone Dovilė Dzindzaletaitė buvo penkta

Penktadienį Londone "Deimantinės lygos" lengvaatlečių varžybose „Sainsbury's Anniversary Games“ dalyvavo Dovilė Dzindzaletaitė. Šios serijos varžybose debiutavusi Lietuvos šuolininkė užėmė penktą vietą - 13,44 m (13,16 m - 13,44 m - x - x - 12,15 m - 13,43 m). Nugalėjo olimpinė čempionė Olga Rypakova (14,33 m) iš Kazachstano, aplenkusi jamaikietę Kimberly Williams (14,15 m) bei slovakę Daną Veldakovą (13,66 m): 1. Olga Rypakova (Kazachstana) 14,33 m 2. Kimberly Williams (Jamaika) ...