Olga Polevikova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Olga Polevikova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Olga Polevikova“.

Teismas skelbs sprendimą byloje dėl Vilniaus Senojo teatro vadovo konkurso rezultatų

Teismas pirmadienį skelbs sprendimą byloje dėl Vilniaus Senojo teatro vadovo konkurso rezultatų. Juos pernai rugpjūtį apskundė buvusi teatro vadovė Olga Polevikova, suabejojusi naujo įstaigos vadovo konkurso skaidrumu. Kaip anksčiau teigė O. Polevikova, ji įsitikinusi, jog teatro vadovo konkursas buvo suorganizuotas neprofesionaliai ir neefektyviai. Konkursą laimėjęs šokio kritikas Audronis Imbrasas kol kas teatrui vadovauja kaip laikinai pareigas einantis vadovas.
Aktualijos 2024-02-04

Vilniaus senojo teatro vadovo konkursą pralaimėjusi Polevikova sako apskundusi jį dėl procedūrų

Vilniaus senojo teatro konkursą pralaimėjusi jo vadovė Olga Polevikova sako rezultatus apskundusi kilus abejonių dėl ministro patvirtinto konkursų aprašo ir galimai neskaidrios komisijos narių atrankos. Ji sako, jog sutvarkyti šį „procedūrinį klausimą“ būtų naudinga ir dėl kitų, ateityje vyksiančių konkursų.
2023-08-22

Kadenciją baigianti Vilniaus senojo teatro vadovė abejoja naujo konkurso skaidrumu

Kadenciją baigianti Vilniaus senojo teatro vadovė Olga Polevikova abejoja naujo konkurso į įstaigos vadovus skaidrumu, svarsto, ar jį skųsti teismui. „Šiam teatrui vadovavau penkerius metus neramiais laikais.

Ką daryti su rusų kultūros pėdsakais Lietuvoje? Norima pervadinti ir Puškino muziejų

Rudenį Kultūros ministerija Rusų dramos teatrą pervadino į Vilniaus senąjį teatrą. O dabar iš jo repertuaro išbraukiama daugybė spektaklių. Scenoje, be kita ko, nebegalima pamatyti Samuilo Maršako „Katės namų“, pagal Vasilijaus Šukšino kūrinius pastatytos „Valios“. Vaikų repertuare net nebeliko Puškino „Caro Saltano“. Permainos galbūt laukia ir literatūrinio Puškino muziejaus Vilniuje.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų