olga kaniskina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „olga kaniskina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „olga kaniskina“.

Ėjikė K. Saltanovič pasaulio čempionate pateko į aštuntuką

Vokietijos sostinėje Berlyne vykstančio 12-ojo pasaulio lengvosios atletikos čempionato moterų 20 km sportinio ėjimo varžybose sekmadienį puikiai pasirodė Lietuvos atstovė Kristina Saltanovič. 34-erių metų lietuvė distanciją įveikė per 1 val. 31 min. 23 sek. (geriausias sezono rezultatas) ir užėmė aštuntąją vietą. Tai aukščiausia Lietuvos ėjikių užimta vieta planetos pirmenybėse - iki šiol geriausias pasiekimas buvo 2005 metais Helsinkyje K. Saltanovič užimta 12-oji pozicija.
2009-08-16

Lietuvos ėjikės užėmė 16-ą ir 19-ą vietas

Šiandien vykusiose moterų 20 kilometrų sportinio ėjimo varžybose dalyvavo ir dvi Lietuvos atstovės - Kristina Saltanovič ir Sonata Milušauskaitė. 33-ejų metų K. Saltanovič distanciją nuėjo per 1 valandą 31 minutę 3 sekundes ir finišo liniją kirto devyniolikta. Kiek geriau pasirodė 34-erių S. Milušauskaitė – ji nuotolį įveikė per  1 valandą 30 minučių 26 sekundes, ir, pagerinusi Lietuvos rekordą, iškovojo 16-ą vietą.
2008-08-21

Pasaulio sportinio ėjimo varžybose - Lietuvos moterų komanda liko per žingsnį nuo medalių

Rusijoje dvi dienas vyko tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) organizuojamos 23-osios pasaulio sportinio ėjimo taurės varžybos. Ypač sėkmingai 20 km distancijoje sekmadienį startavo Lietuvos moterų komanda, kuri su 61 baudos tašku užėmė aukštą ketvirtą vietą. Galutinėje įskaitoje lietuves aplenkė tik planetos taurę iškovojusios Rusijos (7 tšk.) ėjikės, bei antrą ir trečią vietas užėmusios atitinkamai Portugalijos (24 tšk.) bei Ispanijos (38 tšk.) rinktinės.