oleksijus torochtijus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „oleksijus torochtijus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „oleksijus torochtijus“.

Ukrainos sunkiaatletis Torochtijus dėl dopingo prarado olimpinį aukso medalį

Ukrainos sunkumų kilnotojas Oleksijus Torochtijus ketvirtadienį prarado per 2012 metų Londono olimpiadą iškovotą aukso medalį ir buvo diskvalifikuotas už dopingo vartojimą. Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) informavo, kad ukrainiečio organizme aptikta draudžiamo steroido turinabolio, kai 2012 metais duotas mėginys buvo iš naujo ištirtas, naudojant modernius metodus.
2019-12-20

Ramūnui Vyšniauskui – Europos čempionato bronza!

32-ejų metų amžiaus Lietuvos sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas nuskynė medalį Bukarešte (Rumunija) vykstančiame Europos sunkiosios atletikos čempionate – mūsiškis svorio kategorijoje iki 105 kg iškovojo bronzą. Klaipėdietis rovimu veiksmu įveikė 182 kg, o stūmimo – 223 kg, ir bendroje įskaitoje surinkęs 405 kg dvikovėje užėmė trečią vietą.