ola toivonenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ola toivonenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ola toivonenas“.

Artimiausi lietuvių varžovai sužaidė be įvarčių

Artimiausi lietuvių varžovai Armėnijos futbolininkai šeštadienį namie be įvarčių sužaidė su estais – 0:0. Lietuvos rinktinė su armėnais žais antradienį Jerevane. Solnoje Švedijos rinktinė 1:2 (1:1) pralaimėjo Čilės futbolininkams. Šeimininkams įvartį 23-ąją minutę pelnė Ola Toivonenas. Čilės komandoje 22-ąją minutę pasižymėjo Arturo Vidalis, 90-ąją – Marcosas Boladosas.
2018-03-24

Netikėtumas: švedai pirmosiose rungtynėse nugalėjo italus

Atkrintamosios pasaulio čempionato atrankos rungtynės startavo netikėtumu. Švedijos rinktinė penktadienį namie 1:0 (0:0) nugalėjo Italijos komandą. Pergalingą įvartį 61-ąją minutę įmušė Jakobas Johanssonas. Jam rezultatyvų perdavimą atliko Ola Toivonenas. Atsakomosios rungtynės – pirmadienį Italijoje.
2017-11-11

Latviai neįveikė farerų, estai mušė šešis, švedai – aštuonis įvarčius

Sužaistos ketverios šeštadienio 2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynės. Latvijos rinktinė svečiuose nesugebėjo įveikti Farerų salų komandos – 0:0. Daug geriau sekėsi kitiems Lietuvos kaimynams – estams. Jie išvykoje 6:0 (3:0) nepasigailėjo Gibraltaro futbolininkų. Tris įvarčius pelnė Joonas Tammas (52, 65, 77 minutėmis), po vieną – Siimas Lutsas (10 min.), Mattiasas Kaitas (30 min.) ir Sergei Zenjovas (38 min.). Dar didesnę pergalę iškovojo Švedijos ekipa.
2017-10-07

T. Žvirgždausko ekipos nesėkmė Švedijoje

Antrąjį pralaimėjimą 2008 metų Švedijos futbolo čempionato šeštajame ture patyrė bei į aštuntą vietą nukrito Tomo Žvirgždausko „Halmstads BK“ (8 tšk.) klubas, pirmadienį namuose 2:3 (1:0) nusileidęs į ketvirtąją poziciją pakilusiai „Malmo FF“ (10 tšk.) ekipai. Lietuvis žaidė visą susitikimą. Po įvartį šeimininkams pelnė Alexanderis Prentas (6 min.) ir Tadeu Silve Anselmo (85 min.). Nugalėtojų gretose pasižymėjo Christianas Jaerdleris (46 min.), Ola Toivonenas (73 min.