oksana fadejeva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „oksana fadejeva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „oksana fadejeva“.

Stalo tenisininkės R. Paškauskienė ir O. Fadejeva apgynė Europos čempionių titulą!

Lietuvė Rūta Paškauskienė ir rusė Oksana Fadejeva apgynė Europos stalo teniso čempionių titulą. 34-erių metų lietuvė ir 36-erių metų rusė Lenkijoje vykusių Senojo žemyno pirmenybių moterų dvejetų varžybų finale šeštadienį 4-2 (8:11, 2:11, 12:10, 11:7, 11:9, 11:8) įveikė rumunes - 23-ejų metų Danielą Dodian (Daniela Dodean) ir Elizabetą Samarą. R. Paškauskienė ir O. Fadejeva pakeliui į finalą įveikė keturis duetus.
2011-10-15

R.Paškauskienei nepavyko apginti Europos čempionės titulo

Štutgarte (Vokietija) vykstančio Europos stalo teniso čempionato moterų vienetų varžybų pusfinalyje sekmadienį nugalėtojos titulą gynusi Lietuvos atstovė Rūta Paškauskienė 2-4 (11:13, 11:3, 9:11, 3:11, 16:14, 9:11) pralaimėjo 115-ajai pasaulio raketei 18-metei ukrainietei Margaritai Pesockai ir pelnė bronzos medalį.
2009-09-20

Rūtai Paškauskienei – Europos bronza!

Lietuvė Rūta Paškauskienė su ruse Oksana Fadejeva nepateko į Štutgarte (Vokietija) vykstančio Europos stalo teniso čempionato moterų dvejetų varžybų finalą ir pelnė bronzos medalius.
2009-09-19

Inga Kardauskaitė pergalingai pradėjo Europos stalo teniso pirmenybes

Pergalingai Europos stalo teniso čempionato Serbijos sostinėje asmeninės moterų vienetų varžybas trečiadienį pradėjo Inga Kardauskaitė.Lietuvos stalo tenisininkė pirmajame rate 4:0 (11:7, 11:3, 11:6, 14:12) nugalėjo norvegę Aasebo Marthę Grutlę ir antrajame rate susitiks su ruse Oksana Fadejeva.Kitos dvi Lietuvos atstovės varžybas pradės antrajame rate: Rūtos Paškauskienės varžove bus Yu Wang iš Italijos, o Lina Misikonytė žais su makedone Julija Veskovskaja.
2007-03-28

Planetos stalo teniso čempionate kovą dėl medalių tęsia dvi lietuvaitės

Prancūzijos sostinės "Bercy" arenoje vykstančiame pasaulio stalo teniso asmeniniame čempionate kovą dėl medalių tęsia dvi Lietuvos atstovės. Į pagrindinį moterų turnyrą - 1/64 finalo - burtų dėka patekusi be kovos, Rūta Garkauskaitė-Būdienė jėgas išmėgins su Moldovos atstove Jelena Mokrousova, o Jolantos Prusienės varžove šiame etape bus rusė Svetlana Ganina.