OHL

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „OHL“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „OHL“.

OHL Baltijos čempionate lietuviai į priekį praleidžia latvius ir estus

OHL Baltijos ledo ritulio čempionate komandoms beliko sužaisti vos vieną reguliaraus sezono mėnesį. Prieš paskutines šio sezono akistatas prieš atkrintamąsias varžybas, siūlome pasižvalgyti į tai, kas lygoje nutiko praėjusį mėnesį. Sausis buvo negailestingas Lietuvos klubams. Jei „7bet-Hockey Punks“ ir „Airwell Energija“ didelių vilčių patekti į atkrintamąsias varžybas neturėjo, tai „Kaunas City“ likimas buvo jų pačių rankose.
2024-02-01

„7bet-Hockey Punks“ sąskaitoje – dar vienas pralaimėjimas

OHL Baltijos čempionate dar kartą suklupo „7bet-Hockey Punks“ komanda. Vis dar šį sezoną nelaimėjusi „7bet-Hockey Punks“ ekipa ketvirtadienį namuose 1:7 nusileido „Kurbads“ atstovams. Pirmajame kėlinyje komandos greitai apsikeitė įvarčiais, o 14-ąją rungtynių minutę vilniečiams susiklostė itin nedėkinga situacija.
2024-01-25

Žengė dar vieną žingsnį link atkrintamųjų: „Kaunas City“ nepraleido įvarčių ir nugalėjo HS „Riga“

„Kaunas City“ komanda žengė pirmąjį žingsnį link galimybės pratęsti savo sezoną OHL Baltijos ledo ritulio čempionato atkrintamosiose varžybose. Sekmadienį „Kaunas City“ antrą kartą per dvi dienas nugalėjo „HS Riga“ komandą. Šį kartą kauniečiai nepriekaištingai sužaidė gynyboje ir laimėjo dvikovą 3:0. Priminsime, jog vakar „Kaunas City“ dvikovą laimėjo rezultatu 5:2. Pirmajame kėlinyje abi komandos atliko nemažai metimų, bet dauguma iš jų didelio pavojaus vartininkams nesukėlė.
2024-01-21

„7bet - Hockey Punks” namuose priims Rygos „Prizma” ledo ritulininkų iššūkį

Šeštadienį „7bet - Hockey Punks” Vilniuje OHL Baltijos lygos pirmenybėse priims Rygos „Prizma” ledo ritulininkus. Tai jau antroji komandų dvikova Vilniuje per dvi savaites.
2023-12-15

OHL Baltijos ledo ritulio čempionate lietuviai šeštadienį pergalių neiškovojo

OHL Baltijos čempionate dar vieną pralaimėjimą patyrė „7bet-Hockey Punks“ komanda. Šeštadienį išvykoje Vilniaus komanda 2:6 nusileido „Kurbads“ ekipai. Tai buvo jau 11 pralaimėjimas per tiek pat sužaistų rungtynių. Dvikovą sėkmingiau pradėję šeimininkai pirmojo kėlinio metu gerokai dažniau atakavo oponentų vartus bei įgijo dviejų įvarčių pranašumą. Visgi, po pirmosios pertraukos vilniečiams pavyko išlyginti žaidimą ir kur kas dažniau apsilankyti prie oponentų vartų.
2023-11-04

OHL Baltijos čempionate toliau rungtyniaus 3 Lietuvos klubai, jungiasi ekipa iš Estijos

Ruošiantis 2023-2024 metų Optibet ledo ritulio lygos Baltijos čempionato (OHL) turnyrui, Latvijos ledo ritulio federacija iniciavo čempionato direktoratą, kuriame buvo patvirtintos svarbiausios naujojo sezono gaires. Kitą sezoną OHL Baltijos čempionate varžysis devyni klubai.
2023-07-11

OHL reguliaraus sezono finišas – „Kaunas City“ gerino rekordus, daugiausiai žiūrovų rinkosi Vilniuje

Vasario mėnesį finišavo Optibet ledo ritulio lygos reguliarusis sezonas. Pasibaigus šio etapo akistatoms prieš atkrintamąsias varžybas pristatome paskutinę šio sezono OHL apžvalgą.  Optibet ledo ritulio lygos viršūnėse esančioms komandoms paskutinis sezono mėnuo jokios įtakos neturėjo. Dar nuo sezono pradžios išsirikiavęs lyderių trejetas savo pozicijų nekeitė: pirma buvo „Mogo“ komanda, už jos „Zemgale/LLU“, o trečioji vieta atiteko Rygos „Dinamo“ klubui.
2023-03-01

Lietuvos klubų pasirodymai OHL: skaudi „Kaunas City“ nesėkmė ir „7bet-Hockey Punks“ prieš Elektrėnų komandą

Optibet ledo ritulio lygoje skaudžią nesėkmę patyrė „Kaunas City“ komanda, kuri šeštadienį Kauno ledo rūmuose 3:11 neprilygo Rygos „Prizma“ klubui. Tuo tarpu Vilniaus „Pramogų“ arenoje šeštadienį ant ledo susitiko dvi stipriausios praėjusio sezono Lietuvos ledo ritulio komandos Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ ir Elektrėnų „Airwell Energija“. Intriguojančiose rungtynėse pergalę 3:2 šventė vilniečiai.
2023-01-28

OHL lapkričio apžvalga: rekordai ir skirtingai pasirodę lietuviai

Optibet ledo ritulio lygos sezonas jau įžengė į antrąją jo pusę – visos čempionate dalyvaujančios komandos jau sužaidė bent pusę visų reguliaraus sezono susitikimų. Po dar vieno mėnesio kovų pristatome OHL lapkričio mėnesio apžvalgą.  Lapkritį OHL čempionate dar labiau padidėjo atotrūkis tarp pirmas tris vietas užimančių „MOGO/LSPA“, Rygos „Dinamo“ ir „Zemgale/LLU“ komandų bei likusių šešių čempionato dalyvių.
2022-12-02

OHL spalio apžvalga: lietuvių metami iššūkiai kolegoms iš Latvijos

Prabėgo dar vienas ledo ritulio kupinas mėnuo, po kurio Optibet ledo ritulio lygoje komandos jau sužaidė daugiau nei trečdalį viso reguliaraus sezono rungtynių. Po dar vieno įtempto mėnesio pristatome OHL spalio mėnesio apžvalgą.  Per spalį turnyrinės lentelės viršuje situacija nepasikeitė: lygos rekordus gerinanti „MOGO/LSPA“ laimėjo visas 15 rungtynių ir užtikrintai pirmauja lygoje.