oghenekaro etebo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „oghenekaro etebo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „oghenekaro etebo“.

Ryčio Vyšniausko įspūdžiai Kaliningrade: suktinės, žiūronai ir sovietinė simbolika

TV3 komentatorius Rytis Vyšniauskas Kaliningrade gyvai stebėjo pasaulio futbolo čempionato rungtynes tarp Kroatijos ir Nigerijos rinktinių. Stadione netrūko keistenybių. Tokių, kaip rūkančių ar su žiūronais mačą stebinčių, Sovietų Sąjungos vėliava apsigaubusių, žiūrovų. Kroatai neparodė tikrojo potencialo Susitikimą Kroatijos rinktinė laimėjo 2:0. 32-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė Oghenekaro Etebo. 71-ąją 11 metrų baudinį realizavo Luka Modričius.
2018-06-17

Pasaulio čempionate – Leo Messi nesėkmė ir danų bei kroatų pergalės

Šeštadienį Rusijoje sužaistos ketverios pasaulio futbolo čempionato rungtynės. Geriausiai sekėsi Europos rinktinėms. Viena jų – Islandijos komanda – lygiosiomis 1:1 (1:1) baigė mačą su Lionelio Messi vedama Argentinos ekipa. Viena ryškiausių čempionato žvaigždžių nerealizavo 11 metrų baudinio. Tai įvyko 64-ąją rungtynių minutę. L. Messi smūgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas Hannesas Halldorssonas. Pirmojo kėlinio viduryje komandos apsikeitė įvarčiais. 19-ąją minutę tikslus buvo Sergio Aguero.