odd-bjoern hjelmeset

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „odd-bjoern hjelmeset“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „odd-bjoern hjelmeset“.

Planetos slidinėjimo taurės varžybose - lyderių pergalės

Sekmadienį Suomijoje vykusias pasaulio slidinėjimo taurės varžybų lenktynes laimėjo abu sezono lyderiai - suomė Virpi Kuitunen ir čekas Lukašas Baueris. Moterų 10 km distancijos klasikiniu stiliumi finiše V. Kuitunen aplenkė ukrainietę Valentiną Ševčenko bei vokietę Katrin Zeller:1. Virpi Kuitunen (Suomija)         28 min. 06,3 sek.2. Valentina Ševčenko (Ukraina)     atsiliko 4,7 sek.
2008-03-02

Pasaulio slidinėjimo taurės varžybose - lyderių pergalės

Prancūzijoje ir Estijoje vykstančiose planetos slidinėjimo taurės varžybose pergales šeštadienį šventė sezono lyderiai - suomė Virpi Kuitunen ir čekas Lukašas Baueris.Prancūzijoje moterų 10 km klasikiniu stiliumi nuotolį V. Kuitunen nušliuožė per 28 minutes 10,5 sekundės ir 9,3 sek. aplenkė antroje vietoje likusią tėvynainę Aino Kaisą Saarinen.Trečia finišavo norvegė Therese Johaug, nuo nugalėtojos atsilikusi 17,6 sek.
2008-02-10

Norvego pergalė pasaulio slidinėjimo taurės varžybose

Antrąją pergalę šį sezoną slidinėjimo pasaulio taurės varžybose iškovojo 35-erių metų norvegas Oddas-Bjoernas Hjelmestetas, šeštadienį gimtinėje laimėjęs 50 km distanciją klasikiniu būdu.Jis nuotolį įveikė per 2 valandas 17 minučių 22,0 sekundes ir 9,8 sekundės aplenkė jau anksčiau pasaulio taurės varžybų nugalėtojo titulą užsitikrinusį vokietį Tobiasą Angererį.Trečias šeštadienį finišavo kitas Norvegijos slidininkas Frode Estilas, tautiečiui pralaimėjęs 31,8 sek.
2007-03-18

Norvegijos slidininkų triumfas pasaulio čempionato 30 km distancijoje

Italijoje vykstančiame pasaulio slidinėjimo čempionate trečiadienį vėl triumfavo norvegijos slidininkai, šįsyk vyrų 30 km distancijoje klasikiniu stiliumi užėmę visą prizininkų pakylą. Pasaulio čempionu tapo 31-erių metų Thomas Alsgaardas. Jis nuotolį įveikė per 12 min. 29,3 sek. ir tik kirsdamas finišo liniją vos 0,6 ir 0,9 sek. aplenkė sidabrą ir bronzą iškovojusius tėvynainius atitinkamai Andersą Auklandą ir Frodę Estilą.