o. verbickas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „o. verbickas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „o. verbickas“.

Įvartį prieš „Ferencvaros“ jau mušęs Verbickas: „Džiaugiuosi galimybe juos vėl sutikti“

Po ilgos pertraukos Čempionų lygos antrąjį etapą pasiekęs „Žalgiris“ antradienį turės bene rimčiausią iššūkį per pastaruosius trejus metus – dvikovą svečiuose su Vengrijos čempione Budapešto „Ferencvaros“ komanda, kuri jau turi žaidimo ir turnyro grupių etape patirties. Per paskutinius kelis žygius Europoje aukštesnio kalibro varžovą „Žalgiris“ turėjo tik 2018 metais, kai išbandė jėgas su „Sevilla“ klubu.
2021-07-20

Čeburinas prisikvietė dar vieną buvusį auklėtinį – atvyksta Verbickas

Vilniaus „Žalgirio“ saugų grandį šį sezoną papildys Lietuvos rinktinės saugas Ovidijus Verbickas. 27 metų žaidėjas į tėvynę grįžta po metų pertraukos. Pernai jis žaidė Kazachstano čempionate „Taraz“ klube, kuriam atstovauja ir buvęs žalgirietis Serge Nyuiadzi. Prieš tai O. Verbickas tris sezonus atstovavo Marijampolės „Sūduvai“, kurią tuo metu treniravo dabartinis „Žalgirio“ strategas Vladimiras Čeburinas ir tris kartus tapo Lietuvos čempionu.
2021-01-22

Marijampolėje – smūgis čempionams ir pergalingas Valdo Urbono debiutas

Trečiadienį centrinėse 18-ojo turo A lygos rungtynėse Marijampolėje susitiko čempionės titulą ginanti „Sūduva“ ir naujojo trenerio Valdo Urbono vedinas Vilniaus „Žalgiris“. Mačas baigėsi daugiau nei pusvalandį mažumoje žaidusių vilniečių pergale rezultatu 1:0 (0:0). Favoritų akistata prasidėjo kovingu, bet atsargiu žaidimu. Abi komandos vengė atsiverti ir apnuoginti užnugarį.
2018-06-28

Čempionai namie pranoko „Jonavos“ komandą

Marijampolės „Sūduva“ futbolininkai A lygoje iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Lietuvos čempionate tvirtai pirmaujantys praėjusio sezono nugalėtojai trečiadienio vakarą namie rezultatu 2:0 nugalėjo „Jonavos“ komandą. Šeimininkus šiame mače palaikė ir buvęs ilgametis „Sūduvos“ žaidėjas, gyva šio klubo legenda Tomas Radzinevičius. Jis neabejojo saviškių laimėjimu ir tapo 13-osios sūduviečių pergalės liudininku.
2018-06-20

Balandžio žaidėjo rinkimuose – triuškinamas Ovidijaus Verbicko atotrūkis

Geriausią balandžio mėnesio A lygos futbolininką rinkusiems sporto žurnalistams abejonių nekilo. Šį titulą jie vienbalsiai skyrė Marijampolės „Sūduvos“ saugui Ovidijui Verbickui. 24 metų futbolininkas konkurentams nepaliko vilčių.
2018-05-01

9-ojo turo apžvalga: intrigai A lygoje iškilo grėsmė

Marijampolės „Sūduva“ nemažina apsukų bei, naudodamasi Vilniaus „Žalgirio“ kluptelėjimais, didina atotrūkį. Dabar turnyro favoritus skiria devyni taškai. Banguoja. Antrasis sezono ratas „Žalgiriui“ prasidėjo nekaip – vilniečiai du sykius iš eilės nepajėgė įveikti Kauno klubų. Maža to, po lygiųjų 1:1 su Kauno „Stumbru“ pastarosios ekipos treneris Mariano Barreto pareiškė, kad jo ekipa ne iškovojo tašką, bet prarado du.
2018-04-26

Ovidijaus Verbicko vedama „Sūduva“ vis labiau tolsta nuo persekiotojų

A lygos čempionės titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“ dar dviem taškais padidino atotrūkį nuo Vilniaus „Žalgirio“. Vladimiro Čeburino treniruojama komanda išvykoje 9-ojo turo susitikime nepasinaudojo itin daug progų, tačiau turnyro debiutantę „Palangą“ palaužė – 2:0 (0:0). Traumų kamuojama Marijampolės ekipa šį kartą vertėsi be dviejų pagrindinių puolėjų – Karolio Laukžemio bei Rigino Cicilia, tad šanso starto sudėtyje sulaukė tarpsezonio metu komandą papildęs Julius Kasparavičius.
2018-04-25

„Sūduvą“ Utenoje išgelbėjo kuriozinis Vaido Slavicko įvartis

Marijampolės „Sūduva“ ne be vargo iškovojo 10-ąją iš eilės pergalę A lygoje. V rato starte Suvalkijos komanda Utenoje tik po kuriozinio Vaido Slavicko įvarčio, įsukusio kamuolį į vartus nuo kampinio gairelės, įvarčio įveikė vietos „Utenį“ 2:1 (1:1). Naujieji čempionato lyderiai padidino atotrūkį nuo rytoj žaisiančio Vilniaus „Žalgirio“ iki keturių taškų. Rungtynes Marijampolės futbolininkai pradėjo idealiai, 5-ąją minutę išsiverždami į priekį.
2017-10-26

Čempioną persekiojanti „Sūduva“ dar sykį įveikė „Kauno Žalgirį“

Antroji iš eilės šią savaitę Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ akistata baigėsi dar viena įspūdinga suvalkiečių pergale A lygoje. Savaites pradžioje į varžovų vartus pelnę penkis įvarčius savo žiūrovų akivaizdoje, sūduviečiai nepasikuklino ir svečiuose – 5:1 (2:0). Tris įvarčius įmušė antrajame kėlinyje pasirodęs Josipas Tadičius.
2017-10-14

„Sūduva“ iš Latvijos parsiveža užtikrintą pergalę

Marijampolės „Sūduva“ pergale pradėjo UEFA Europos lygos antrąjį kvalifikacinį etapą. Suvalkiečiai ketvirtadienį 2:0 (1:0) svečiuose nugalėjo „Liepaja“ komandą. Atsakomosios rungtynės – po savaitės Marijampolėje. Svečius į priekį išvedė Ovidijus Verbickas. „Sūduvos“ saugas 18-ąją minutę įmušė po Karolio Laukžemio rezultatyvaus perdavimo. Tas pats tandemas puikiai suveikė ir po pertraukos. O. Verbickas smūgiavo iš toli, kamuolį atmušė šeimininkų vartininkas Valentinas Ralkevičius.