o. vasilenko

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „o. vasilenko“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „o. vasilenko“.

„Trakų“ futbolininkai jau nebedžiūgauja, treneriui – galvos skausmas dėl lyderio

Lietuvos klubų kuriama istorija Europos turnyruose tęsis ketvirtadienį. „Trakų“ klubo kelyje – Makedonijos vicečempionai Tetovo „Shkendija“. Tačiau „Trakų“ treneris Olegas Vasilenko turi nemažą galvos skausmą – nėra aišku, ar komandai galės padėti įvarčiais prapliupęs Maksimas Maksimovas. Puolėjas jau yra įštampavęs penkis įvarčius šioje atrankoje ir lyderiauja visame Europos lygos atrankos turnyre. „Kol kas pasakyti dėl Maksimo negalime 100%. Bus aišku rytoj“, – kalbėjo O. Vasilenko.
2017-07-26

„Trakai“ – euforijoje: sukūrėme Lietuvai šventę

„Trakai“ po dramatiškos 210 minučių kovos ir baudinių serijos žengė į trečiąjį UEFA Europos lygos atrankos etapą. Trakų futbolininkai įveikė švedų barjerą. „Sukūrėme Lietuvai šventę“, – mano vyriausiasis „Trakų“ treneris Olegas Vasilenko. Skraidė padebesiais „Trakai“ po Maksimo Maksimovo dublio pirmavo 2:0, bet pačioje pagrindinio rungtynių laiko pabaigoje švedai bendrą rezultatą išlygino. Teko žaisti pratęsimą, mušti 11 metrų baudinius.
2017-07-20

Savo jėgomis patikėję „Trakai“: turime gerus šansus

„Žaisime su labai stipriu varžovu, laukia sunkios rungtynės“, – neabejoja ketvirtadienį į lemiamą UEFA Europos lygos antrojo kvalifikacinio etapo kovą stosiantys „Trakai“. Galingas oponentas iš Švedijos lietuvių negąsdina. Jie sieks pergalės ir galimybės tęsti sezoną Europoje. Nuo pat starto kesinsis į teigiamą rezultatą Pirmąjį mačą prieš savaitę Švedijoje šeimininkai laimėjo 2:1. „Norrkoping“ įvarčius pelnė Sebastianas Anderssonas (32 minutė) ir Karlas Holmbergas (61 min.