o. melbardis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „o. melbardis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „o. melbardis“.

Nesėkminga latvių pabaiga: kaimynai liko per plauką nuo medalių

Latvijos bobslėjininkai Pjongčange galėjo trinktelėti durimis, bet kaimynų ketvertas liko greta apdovanojimų pakylos – penkti. Oskaras Melbardis, Daumantas Dreiškenis, Arvis Vilkastė ir Janis Strenga olimpiniams čempionams pralaimėjo 0,80 sekundės. Latvijos ketveras pirmajame važiavime šeštadienį buvo ketvirtas (atsiliko 0,28 sek.), antrajame – 12-as (+0,38 sek.). Sekmadienį vyko trečiasis ir ketvirtasis etapai. Juose latviai užėmė penktąją (+0,15 sek.) bei antrąją (+0,02 sek.) vietas.
2018-02-25

Apdovanojimus laimėję latviai: šie medaliai – visoms Baltijos šalims

Baltijos šalių sportininkai iškovojo pirmąjį medalį Pjongčango olimpinėse žaidynėse. Tai padarė Latvijos bobslėjininkai – 30-metis Oskaras Melbardis ir 32-ejų Janis Strenga. Dėkojo Baltijos šalims „Dėkoju Baltijos šalims už palaikymą. Tai puiku, – tv3.lt šypsojosi komandos vairininkas O. Melbardis. – Esu šiek tiek nusivylęs, nes nei lietuviai, nei estai neturi bobslėjaus komandų. Galbūt situacija po mūsų medalių pasikeis.“ Latvijos komanda nugalėtojams pralaimėjo 0,05 sekundės.