nymburk

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nymburk“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nymburk“.

Jasaičio vedamas „Lietkabelis“ iškovojo pirmą pergalę Europoje

Simas Jasaitis pataikė 5 tritaškius, o Panevėžio „Lietkabelis“ savų žiūrovų akivaizdoje iškovojo pirmąją pergalę FIBA Čempionų lygoje. Aukštaičiai rezultatu 97:86 (24:29, 17:17, 31:19, 25:21) nugalėjo Nymburko ČEZ. S. Jasaitis pelnė net 21 tašką ir surinko 25 naudingumo balus.
2018-10-24

„Lietuvos rytas“ pateko į E grupę, o „Šiauliai“ kovos su „Galatasaray“

Berlyne ištraukus Europos Taurės turnyro burtus visos jo dalyvės buvo suskirstytos į aštuonias grupes. Vilniaus „Lietuvos rytas“ pateko į E grupę, kurioje dar varžysis su Vilerbano „Asvel“, Mariupolio „Azovmash“ komandomis ir Trevizo „Benetton“ - Fribūro „Benetton“ poros nugalėtojos varžybų su „Gran Canaria“ laimėtoja.