nuria llagostera

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nuria llagostera“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nuria llagostera“.

M. Šarapova vos išvengė pažeminimo „Roland Garros“ turnyre

Paryžiaus „Roland Garros“ kortuose tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų. Trečiadienį moterų vienetų varžybų antrajame rate keturioliktoji raketė lenkė Agnieszka Radwanska 6:2, 6:0 sutriuškino kroatę Jeleną Pandžič, o prancūzė Emilie Loit 6:4, 6:3 įveikė čekę Klarą Zakopalovą.
2008-05-29

Favoritės nesėkmė moterų teniso turnyre

Australijoje tęsiasi WTA serijos "Moorilla Hobart International" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 170 tūkst. JAV dolerių.Antradienį vienetų varžybų aštuntfinalyje nesėkmę patyrė favorite laikyta ukrainietė Aliona Bondarenko, 3:6, 3:6 turėjusi pripažinti graikės Eleni Daniilidou pranašumą.
2008-01-08

WTA serijos Barselonos turnyrą laimėjo JAV tenisininkė

WTA serijos (Barcelona KIA) moterų teniso turnyro Ispanijoje nugalėtoja tapo šeštoji raketė amerikietė Meghann Shaughnessy, šeštadienį vienetų finale 6:3, 6:2 sutriuškinusi rumunę Ediną Gallovits. Dvejetų varžybas laimėjo korto šeimininkės Nuria Llagostera Vives poroje su Arantxa Parra Santonja, finale 7:6, 2:6, 12:10 įveikusios antrąją porą - Ispanijos tenisininkę Lourdes Dominguez Lino bei italę Flavią Pennettą.
2007-06-16

Teniso turnyre Majamyje - korto šeimininkų pergalės

Floridos valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis vyrų bei moterų "Sony Ericsson Open" teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 3,45 mln. JAV dolerių. Ketvirtadienį vyrų vienetų varžybose pirmąjį ratą sėkmingai įveikė keturi turnyro šeimininkai, du vokiečiai, argentinietis, prancūzas, rusas bei italas: Vince Spadea (JAV) - Robby Ginepri (JAV) 6:1, 6:3;Amer Delič (JAV) - Julien Benneteau (Prancūzija) 6:4, 6:4;Kevin Kim (JAV) - Benjamin Becker (Vokietija) 6:4, 3:6, 6:2;Sam Querrey (JAV) - Igor A...