nugalėtojams mindaugas kuzminskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nugalėtojams mindaugas kuzminskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nugalėtojams mindaugas kuzminskas“.

Tarp geriausių Lietuvos sporto žiniasklaidos mėnesio darbų – tv3.lt parengtas turinys

Lietuvos sporto žurnalistų federacija (LSŽF) kiekvieną mėnesį organizuoja geriausių darbų rinkimus. Spalio mėnesį 2–4 vietas kūrybiniame konkurse užėmė naujienų portalo tv3.lt sporto žurnalisto Balio Šmigelsko darbas „Lietuvis – tarp geriausių prestižinio turnyro žaidėjų: kuo ypatinga ispaniška krepšinio mokykla?“. Kokia yra ispaniška krepšinio mokykla ir kuo ji skiriasi nuo lietuviškos? Koks yra ateities krepšinis ir kiek jo šiandien yra Lietuvoje? Atsakymų į šiuos klausimus naujienų portalas...
2023-12-11

LKL čempionate - „Šiaulių“ ir „Alytaus“ pergalės

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate šeštadienį praėjusio sezono bronzos medalių laimėtoja Šiaulių „Šiaulių“ komanda namuose 113:88 (31:18, 21:28, 38:20, 23:22) nugalėjo Prienų „Rūdupį“ ir iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų. Nugalėtojams Mindaugas Kuzminskas pelnė 21 tašką, Gediminas Orelikas - 15, Deivydas Gailius - 14, Arvydas Šikšnius (6 atkovoti kamuoliai) ir Derikas Lou (Derrick Low, 7 rezultatyvūs perdavimai) - po 12, Brendonas Braunas (Brandon Brown, 8 atk. kam.