nudistų pliažas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nudistų pliažas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nudistų pliažas“.

Įspėja poilsiaujančius Lietuvos pajūryje: už 1 veiksmą – bauda iki 240 eurų

Vis daugiau poilsiautojų paplūdimiuose nevengia degintis be rūbų ne tik moterų, vyrų, nudistų paplūdimiuose, bet ir šalia esančiose kopose. Klaipėdos miesto savivaldybė primena, kad oficiali paplūdimio riba apima teritoriją nuo jūros iki kopų pradžios, o kopose degintis nuogiems yra viešosios tvarkos pažeidimas. Už šį pažeidimą gali būti skiriama bauda nuo 30 iki 240 eurų.
2024-06-21

Lauke ar automobilyje per šilta? Neskubėkite išsirengti – galite sulaukti baudos

Prasidėjus vasaros sezonui, itin karštomis dienomis, ypač, jei automobilyje nėra kondicionieriaus, kai kurie važiuoja ne tik atdarais langais, bet ir be viršutinių drabužių. Tą patį galima pamatyti ir tarp praeivių mieste – kaitinant saulei, dalis žmonių nusprendžia išsirengti. Tik kur yra ta riba? Pavyzdžiui, pernai kai kurie gyventojai piktinosi Vilniaus centre, prie upės, besideginančiais išsinuoginusiais poilsiautojais.

Panevėžyje bus įrengtas nudistų pliažas

Liepos mėnesį Panevėžyje bus įrengtas nudistų pliažas, praneša jp.lt. Antradienį portalo paskelbtoje publikacijoje nurodoma, kad nudistų pliažą numatyta įrengti prie „Ekrano“ marių, netoli pagrindinės maudyklos. Naujame paplūdimyje bus paruoštas priėjimas prie vandens, teritorija bus pažymėta informacinėmis lentelėmis, aplinka prižiūrima. Visgi, kaip jp.

Perskaičius apie Lietuvos stilistės apsilankymą nudistų pliaže nesusilaikė: „Apėmė svetima gėda“

„Socialiniuose tinkluose pamačiau iškeltą klausimą, kodėl lietuviams užkliuvo stilistės Marijos Palaikytės apsilankymas nudistų pliaže – atleiskite, bet juokinga, kad jei jau žmogus žinomas, tai negali daryti to, ką nori“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Nijolė. Peržiūrėjau trumpą laidos ištrauką, kurioje stilistė pasakojo apie žmonių reakcijas apie jos apsilankymą nudistų pliaže.
2024-02-05

Kauno nudistų pliaže nuogaliai pratrūko ant moters: „Turėjo drąsos išsitraukti kamerą ir fotografuoti“

Penktadienio rytą „Kas vyksta Kaune“ pasiekė kiek kurioziškas laiškas apie mėsos kepėjos ir nuogalių koliziją neoficialiame Kauno nudistų pliaže. Anot skaitytojo, plikų vyrų kompanija moters pernelyg nesužavėjo. „Komentaras poniai, atradusiai nudistų pliažą prie Nemuno. Ta pasipiktinusi ponia, pamačiusi besideginančius nuogus vyrus, kažkodėl nepanoro būti išmintingesnė ir nueiti į kitą vietą su savo šašlykine, bet būtinai pasistatė vidury pliažo, kur žmonės deginasi.

Panevėžyje planuojamas pirmas nudistų paplūdimys mieste: žmonės nori lygiai įdegti

Panevėžiečiai užsimanė nudistų paplūdimio. Prašymas įrengti tokio tipo paplūdimį jau pasiekė savivaldybės tarybos narius, iniciatoriai net pasiūlė vietą, kur toks paplūdimys Panevėžyje galėtų atsirasti. Nudistai sako, kad dabar norintys mėgautis saulės voniomis ar maudytis nuogi turi slapstytis. Panevėžietė Valentina saulės voniomis norėtų mėgautis neprisidengusi maudymosi kostiumėliu. „Bandydavom čia, žinot, žmonių yra, negali. Pasislėpus.

Nuo karščio leipstantys lietuviai plūsta į pliažus – Vilniuje pilnas ir naujai įrengtas nudistų paplūdimys

Šalį apėmusios antrosios karščio bangos svilinami žmonės apgulė Lietuvos paplūdimius. Vilniaus, Kauno pliažuose karštį keikia retas ir sako, kad saulėtų, karštų dienų ir taip Lietuvoje mažai. O štai klimatologai sako, kad Lietuvoje per keliasdešimt metų tokių dienų kai svilina virš 30-ties padaugėjo net 4 kartus ir ateityje jų bus dar daugiau. Karščiai užpildė net neseniai įrengtą Vilniuje nudistų pliažą. Nuogaliai dėkoja Šimašiui, kad jiems dabar nebereikia degintis pasislėpus kažkur krūmuose.
2022-07-22

Nudistų šeimos ir nuogi besideginantys vyrai: mus diskriminuoja!

Šventosios poilsiautojai jaučiasi diskriminuojami: čia yra tik bendras ir moterų paplūdimiai, o savo vietą degintis nori turėti vyrai bei nudizmą propaguojančios šeimos. Ministro įsakymo dėl atskirų paplūdimių įrengimo savivaldybė vykdyti neskuba, mat viskam reikia pinigų. Vidurdienis Šventojoje, bendrojo ir moterų paplūdimių riba: poilsiautojai deginasi, tačiau vyrai gali tik pavydžiai dairytis į dailiosios lyties atstoves, kurios saulės voniomis mėgaujasi visiškai nuogos.
Į viršų