Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nrl“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nrl“.

JAV karo laivų degalais taps jūros vanduo

Amerikiečių mokslininkai šalies Karinio jūrų laivyno užsakymu plėtoja cheminę technologiją, kuri leis išgauti karo laivams ir juose esantiems lėktuvams būtinus degalus tiesiai iš jūros vandens. Atviroje jūroje esančių karo laivų papildymas degalais yra brangus ir gana sudėtingas procesas, todėl JAV karo laivyno tyrimų laboratorijos (NRL, Naval Research Laboratory) mokslininkai kuria technologiją, kaip iš jūros vandens išgauti anglies dvideginį ir gaminti vandenilio dujas.
2012-10-02

NLRL čempionate – Elektrėnų „ESSM/Energijos“ pergalė prieš latvius

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) atvirojo čempionato aukščiausiame divizione Elektrėnų „ESSM/Energija“ nepaliko jokių vilčių Rygos „Cetra“ ekipai ir įveikė ją rezultatu 7:0 (1:0, 3:0, 3:0). Pirmajame kėlinyje Elektrėnų klubas ilgai ieškojo galimybių pramušti varžovų gynybą ir sugebėjo varžovų vartininką nuginkluoti vieną kartą. Antrajame kėlinuke išryškėjo lietuvių fizinis pranašumas ir elektrėniškiai jį pavertė trimis įvarčiais.