nottingham

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nottingham“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nottingham“.

Harry Kane‘o dublis padovanojo „Tottenham“ pergalę

Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Nottingham Forest“ futbolininkus. Harry Kane‘as jau 5-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Tottenham“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Jam 56-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio, bet 81-ąją minutę H. Kane'as smūgiu galva nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir įtvirtino svečių ekipos pergalę 2:0. „Tottenham“ po ketverių suža...
2022-08-28

„Huddersfield Town“ su lietuviu priešaky nepavyko prasibrauti į „Premier“ lygą

Legendinis Anglijos futbolo klubas „Nottingham Forest“ sugrįžta į „Premier“ lygą po to, kai sekmadienį „Championship“ finalo rungtynėse 1:0į veikė „Huddersfield Town“ekipą. „Nottingham Forest“ paskutinį kartą „Premier“ lygoje žaidė prieš 23 metus (1998–1999 m. sezone). Vienintelis ir pergalę lėmęs įvartis buvo įmuštas 43-ąją mačo minutę minutę, kai įvartį į savus vartus nukreipė „Huddersfield“ gynėjas Levi Colwillas.
2022-05-30

Portugalo įvartis atvedė „Liverpool“ į FA taurės pusfinalį

„Liverpool“ klubas Anglijos FA taurės ketvirtfinalio rungtynėse 1:0 nugalėjo „Nottingham“ futbolininkus ir pateko į kitą etapą. Vienintelį ir pergalingą mačo įvartį pelnė Diogo Jota, kuris 78-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą.
2022-03-20

A. Paražinskaitės nesėkmė ITF turnyre Didžiojoje Britanijoje aštuntfinalyje

Pasirodymą Tarptautinės teniso federacijos (ITF) serijos "Aegon GB Pro-Series Nottingham" moterų teniso turnyre Didžiojoje Britanijoje baigė 17-metė lietuvė Akvilė Paražinskaitė, kuri pajėgiausių planetos tenisininkių WTA klasifikacijoje yra 744-a. Vienetų varžybų aštuntfinalyje Lietuvos tenisininkė 4:6, 3:6 turėjo pripažinti 22-ejų metų japonės Mai Minokoshi (WTA-697) pranašumą bei tenkinosi 1 WTA vienetų reitingo tašku.