norvegas thoras hushovdas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „norvegas thoras hushovdas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „norvegas thoras hushovdas“.

Tomas Vaitkus neįveikė finalinio „Tour of Missouri“ etapo

Paskutiniame „Tour of Missouri“ etape, po kurio geltonus nugalėtojo marškinėlius (angl. Leader jersey) iškovojo amerikietis Davidas Zabriskie („Garmin-Slipstream“), iškrito 17 dviratininkų, tarp kurių – ir lietuvis Tomas Vaitkus („Astana“). 7 etapas, kurį laimėjo kanadietis Martinas Gilbert („Planet Energy“), buvo nesėkmingas ne tik Tomui Vaitkui.
2009-09-14

„Tour of Missouri“: T. Vaitkus iškrito iš 10-tuko (papildyta)

Penktadienį atskiro starto lenktynėse, kuriose greičiausias buvo amerikietis Davidas Zabriskie („Garmin-Slipstream“), tapęs naujuoju „Tour of Missouri“ lyderiu, o vienas dviratininkas buvo partrenktas lydinčio ekipažo automobilio, Tomas Vaitkus etapo rikiuotėje užėmė 51 vietą, o bendroje įskaitoje – 41 vietą. Lietuvis iškrito iš 10-tuko Iš „astaniečių“ geriausiai sekėsi amerikiečiui Leviui Leipheimeriui, kuris 30,6 km distanciją įveikė 1 min. 9 sek.
2009-09-12

Alberto Contadoras – „Tour de France 2009“ čempionas!

Sekmadienį Prancūzijoje pasibaigus prestižinėms daugiadienėms „Tour de France 2009“ („TDF“) dviratininkų lenktynėms, antrą kartą karjeroje jose triumfavo komandos „Astana“ narys – 26-erių metų ispanas Alberto Contadoras. Amerikiečių legendai Lance’ui Armstrongui likimas lėmė tenkintis trečiąja vieta, užuot pasiėmus laurus aštuntą kartą. A. Contadoras šiemet „TDF“ laimėjo du etapus ir bendroje įskaitoje 4 minutėmis ir 11 sekundžių aplenkė antroje vietoje likusį Andy Schlecką iš Liuksemburgo.
2009-07-26

„Tour de France 2009”: lenktynėms įpusėjus, auga skandalai

Trečiadienį distancijoje „Vatan – Saint-Fargeau“ (192 km) toliau tęsėsi prestižinės daugiadienės dviratininkų lenktynės „Tour de France 2009“. Po 11 etapo bendrosios įskaitos lyderiai pozicijas išsaugojo, o etapą laimėjęs britas Markas Cavendishas („Columbia“) dar kartą pasikeitė vietomis su rimčiausiu oponentu kovoje dėl žaliųjų „sprinto karaliaus“ marškinėlių.