normatyvas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „normatyvas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „normatyvas“.

FINA Čempionų lygoje Rapšys startavo įvykdydamas olimpinį normatyvą

Guangdžou mieste, Kinija, vykstančias naująsias FINA Čempionų lygos plaukimo varžybas „FINA Champions Swim Series“ Danas Rapšys pradėjo pasiekdamas olimpinį B normatyvą. 200 m plaukimo nugara distanciją lietuvis įveikė per 1 min. 58.77 sek. ir užėmė ketvirtą vietą. Už šį pasirodymą jam atiteko 5 tūkst. JAV dolerių prizas. Nugalėjo kinas Xu Jiayu (1:55.24), antras finišavo japonas Ryosuke Irie (1:56.24), trečias – kinas Li Guangyuanas (1:57.42). Visi jie įvykdė olimpinius A normatyvus.
2019-04-27

Milda Vilčinskaitė – pirmu bėgimu į Lietuvos maratonininkių elitą

Sekmadienį Frankfurte pirmą kartą maratono (42 km 195m) distanciją įveikusi ir per 2 valandas 34 minutes ir 48 sekundes atbėgusi Milda Vilčinskaitė ne tik įvykdė 2017 Pasaulio čempionato normatyvą, bet ir pasiekė 8 rezultatą Lietuvos bėgikių istorijoje. „Kauno maratono klubo“ sportininkė neslepia, kad apie šį startą galvojo jau keletą metų ir tikisi, kad rezultatą dar ne kartą ateityje pavyks pagerinti. Į Lietuvą grįžusią sportininkę kalbinome apie pirmo starto jaudulį ir ateities planus.
2016-11-03

Monika Juodeškaitė Čikagos maratone finišavo 14-a ir įvykdė olimpinių žaidynių normatyvą

Pirmu bandymu – į Lietuvos maratonininkių elitą. Prestižiniame Čikagos (JAV) maratone, pagal dalyvių gausą, prizinį fondą ir varžybų tradicijas patenkančiu tarp šešių geriausių pasaulyje, Monika Juodeškaitė finišavo 14-ta bei įvykdė Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių normatyvą.   Pirmą kartą karjeroje maratoną bėgusi M.Juodeškaitė 42,195 km nuotolį įveikė per 2 val. 34 min. 29 sek. bei pasiekė šeštą rezultatą Lietuvos istorijoje. „Jaučiuosi nuostabiai, man tai patiko.
2015-10-12

Į Pasaulio pirmenybių pusfinalį patekusi bėgikė Eglė Staišiūnaitė įvykdė olimpinį normatyvą

Planetos lengvosios atletikos pirmenybėse Kinijos sostinėje sėkmingai moterų 400 m barjerinio bėgimo atrankoje pasirodė ir į rungties pusfinalį pateko Eglė Staišiūnaitė. Nors tarp aštuonių pirmojo atrankos bėgimo dalyvių jos asmeninis rekordas ir buvo blogiausias, o pagal sezono rezultatus lietuvė buvo priešpaskutinė, E. Stašiūnaitė finišavo ketvirta - 56,17 sekundės.
2015-08-23

Lietuvos rekordininke tapusi trišuolininkė Dovilė Dzindzaletaitė pateko į olimpiadą

Penkioliktą kartą Bilbao (Ispanija) vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose Dovilė Dzindzaletaitė iškovojo pirmąją vietą, trišuoliu nušokusi 14,21 m. Šis rezultatas 4 cm viršija jai priklausantį Lietuvos rekordą bei 23 cm - Lietuvos jaunimo iki 23 metų (U-23) rekordą. D. Dzindzaletaitė taip pat įvykdė 2016 metų Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bei šių metų pasaulio čempionato normatyvus.
2015-06-22

Šuolininkė į aukštį A. Palšytė varžybose Estijoje įvykdė pasaulio čempionato normatyvą

38-ą kartą vykusiose Valterio Kalami atminimo tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose Viljandyje (Estija) šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė ne tik iškovojo pirmąją vietą, bet ir įvykdė pasaulio čempionato normatyvą - 1,92 m. Lietuvaitė pirmais šuoliais įveikė 1,73 m, 1,77 m, 1,81 m, 1,84 ir 1,88 m aukščius, trečiuoju - 1,92 m, o Lietuvos rekordo šturmas 1,97 m aukštyje šįkart nepavyko.
2013-07-03

Bėgikė A. Šerkšnienė įvykdė pasaulio lengvosios atletikos čempionato normatyvą

Šveicarijos lengvosios atletikos klubų čempionate Lozanoje Agnė Šerkšnienė laimėjo 400 m bėgimą - 52,30 sekundės. Lietuvos bėgikė pasiekė asmeninį rekordą bei įvykdė pasaulio lengvosios atletikos čempionato Maskvoje (Rusija) normatyvą. Tai geriausias sezono rezultatas Lietuvoje ir ketvirtas per visą laiką. Antroji vieta moterų 400 m bėgime atiteko Simonei Werner (54,85 sek.), o trečia finišavo Gaelle Overney (56,58 sek.
2013-06-09

Sprinterė L. Grinčikaitė įvykdė olimpinį normatyvą

Rusijos sostinėje Maskvoje vykusiose Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „World Challenge“ serijos varžybose „Moscow Challenge“ Lietuvos sprinterė Lina Grinčikaitė 100 m bėgimo rungtyje įvykdė olimpinį B normatyvą (11,38 sek.). Lietuvė atrankos bėgime finišavo antra (11,37 sek.), o finale užėmė septintąją vietą (11,47 sek.). Ieties metimo varžybose Indrė Jakubaitytė buvo ketvirta - 54 m 50 cm. 800 m bėgimo varžybose Eglė Balčiūnaitė užėmė 23-iąją vietą (2 min. 3,40 sek.
2012-06-12

Ėjikai T. Gaidamavičius ir R. Rekstas įvykdė olimpinį B normatyvą

Šeštadienį Slovakijoje vykusiose 31-os tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose „Dudinska 50“ Lietuvos atstovai Tomas Gaidamavičius ir Ričardas Rekstas įvykdė olimpinį B normatyvą (4 val. 9 min.). 50 km distancijoje Tomas Gaidamavičius užėmė 20-ąją vietą (4:06.48), o Ričardas Rekstas finišavo 22-as (4:07.58). Šios varžybos kartu buvo ir Lietuvos 50 km ėjimo čempionatas. Varžybose dalyvavo 90 ėjikų iš 30 valstybių, finišą pasiekė tik 45 sportininkai.
2012-03-25

Alytiškis bėgikas užsitikrino kelialapį į Londono olimpiadą

Kaune, S. Dariaus ir S. Girėno stadione – Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Alytiškis, 24 metų amžiaus bėgikas Rytis Sakalauskas, pasiekė Lietuvos rekordą – 100 m nubėgo per 10.18 sek. Šis rezultatas – A lygio normatyvas, sportininkui duris atveriantis į pasaulio čempionatą ir olimpines žaidynes. Dar vieną medalį R. Sakalauskas iškovojo su Lietuvos studentų rinktine, kuri 4 x 100 m distanciją įveikė per 40.55 sek.