norgilienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „norgilienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „norgilienė“.

Lietuvos pusės maratono bėgimo čempionais tapo M. Viršilas ir G. Norgilienė

Nidoje vykusio 11-ojo tarptautinio pusės maratono bėgimo ir Lietuvos pusės maratono bėgimo čempionato nugalėtojais tapo Mindaugas Viršilas ir Gytė Norgilienė. Vyrų varžybose triumfavęs bėgikas iš Raseinių 21 km 97 m distanciją įveikė per 1 val. 9 min. 15 sek. Iki šiol aukščiausias jo pasiekimas Nidoje buvo trečioji vieta 2009 metais. Antrąją vietą užėmė pasvalietis Artūras Meška (1 val. 11 min. 47 sek.
2011-09-25

G. Norgilienė laimėjo pusės maratono bėgimą Latvijoje

Pirmą kartą Liepojoje (Latvija) surengtame pusės maratono bėgime sekmadienį nugalėtoja moterų grupėje tapo Lietuvos atstovė Gytė Norgilienė. Mūsų šalies bėgikė 21 km 97 m distanciją įveikė per 1 val. 18 min. 24 sek. Remalda Kergytė (1 val. 22 min. 28 sek.) užėmė ketvirtą vietą. Vyrų grupėje Kęstutis Jankūnas (1:11.47) buvo trečias, Dainius Šaučikovas (1:13.01) - ketvirtas, o Petras Pranckūnas (1:18.19) - dešimtas.