Nomeda Neverauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Nomeda Neverauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Nomeda Neverauskaitė“.

Istorinė pergalė: Lietuvos beisbolininkai tapo Europos čempionais

Antras kartas nemelavo – antrą kartą iš eilės Europos beisbolo-5 čempionato finale žaidusi Lietuvos rinktinė pirmą kartą istorijoje tapo Europos čempione. Lapkričio 7-11 d. Druskininkuose vykęs Europos beisbolo-5 čempionatas buvo surengtas antrą kartą šios sparčiai populiarėjančios sporto šakos istorijoje. Europos čempionato finale, Lietuvos beisbolininkai, kaip ir praėjusiame 2020 m. Europos čempionate, dėl aukso kovojo su Prancūzijos rinktine.
2023-11-12

Varžovus triuškinantys Lietuvos beisbolininkai užtikrintai žengė į kitą Europos čempionato etapą

Druskininkuose vykstančiame Europos beisbolo-5 čempionate pirmąjį etapą užtikrintai įveikė Lietuvos rinktinė. Praėjusio Europos čempionato sidabro medalių laimėtojai pirmajame etape visas penkias pergales iškovojo triuškinamais rezultatais. Druskininkų sporto centre ketvirtadienį Lietuvos rinktinė sužaidė dvejas rungtynes.
2023-11-09

Lietuvos beisbolininkai pergale pradėjo Druskininkuose startavusį Europos čempionatą

Druskininkų sporto komplekse prasidėjo Europos beisbolo-5 čempionatas. Lapkričio 7-11 d. vyksiančiose Europos pirmenybėse bus kovojama ne tik dėl medalių, bet ir dėl kelialapių į kitų metų pasaulio čempionatą. Europos beisbolo-5 čempionatas organizuojamas antrą kartą istorijoje. Ir antrą kartą Senojo žemyno pirmenybes patikėta surengti Lietuvai. 2020 metais pirmą kartą istorijoje organizuotas Europos beisbolo-5 čempionatas vyko Vilniaus „Litexpo“ centre.
2023-11-08

Lietuvos beisbolo rinktinė pasaulio čempionate iškovojo istorinę pergalę

Meksikoje vykstančiame pirmajame pasaulio beisbolo-5 čempionate istorinę pergalę iškovojo Lietuvos rinktinė. Trečio turo rungtynėse Lietuvos beisbolininkai po permainingos kovos įveikė vieną iš pasaulio čempionato favoričių Japonijos rinktinę. Pasaulio čempionate žaidžiama iki dviejų pergalių. Pirmose lietuvių ir japonų rungtynėse prireikė net trijų pratęsimų.