nojus pankratjevas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nojus pankratjevas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nojus pankratjevas“.

Jaunučiai liks be medalių

Lietuvos jaunučių (U-16) rinktinei nepavyks iškovoti Europos krepšinio čempionato medalių. Lietuvaičiai turnyro ketvirtfinalyje trečiadienį susitiko su šeimininkais juodkalniečiais ir jiems pralaimėjo 74:80 (20:19, 13:16, 17:25, 24:20). Lietuvos rinktinė rungtynes pradėjo šou, kuris vadinosi „8:2“. Tačiau lietuvių pranašumo ilgai neišlaikė. Šeimininkai 8-ąją minutę pirmavo 17:15. Antrasis kėlinys buvo apylygis. Didžiausi pavojai Lietuvos rinktinės tykojo po pertraukos.
2017-08-16

Lietuvos krepšininkai – olimpinio festivalio čempionai

Lietuvos krepšininkai tapo Europos jaunimo olimpinio festivalio čempionais, finale 103:101 po dviejų pratęsimų nugalėję turkus. Grupės rungtynėse Turkijos atstovai mūsiškius buvo sutriuškinę 31 tašku. Finale turkai taip pat sparčiai nutolo ir didesnę dalį rungtynių lietuviams teko juos vytis.