Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nikola vasilevas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nikola vasilevas“.

Į Mažeikius iš Makedonijos atvykęs treneris išskyrė didžiausią laukiantį iššūkį

Jau kelios Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ekipos ėmėsi permainų trenerių štabuose, o pastarąja iš jų tapo Mažeikių „M Basket-Delamode“. Atsisveikinusi su Mariumi Kiltinavičiumi ji pasipildė Nikola Vasilevu. Strategas – jau žinomas Lietuvos krepšiniui, kadangi dar prieš porą metų stovėjo prie Alytaus „Dzūkijos“ vairo, taip pat yra dirbęs šios bei Vilniaus „Ryto“ komandų asistentu. „Viskas gerai, Mažeikiuose panašu į Alytų, kur buvau prieš tai, nieko naujo“, – LKL.
2023-11-17

Krepšinio legenda perima „Dzūkijos“ vairą

Valdemaras Chomičius treniruos Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus. „Dėl sveikatos problemų vyriausiasis treneris Alaras Varrakas užleidžia vietą olimpiniam čempionui V. Chomičiui“, – feisbuke rašė „Dzūkija“. V. Chomičius šiame sezone dirbo „Dzūkijos“ trenerio asistentu. Alytiškiai sezono pradžioje atsisveikino su Andrejumi Urlepu. Vėliau komandai vadovavo Nikola Vasilevas, po to jį pakeitė A. Varrakas.
2018-04-23

Brolių vedamas „Lietkabelis“ susitvarkė su „Dzūkija“

„Betsafe-LKL“ Panevėžio „Lietkabelis“ (12/6), be komandos lyderio Ado Juškevičiaus, susitvarkė su Alytaus „Dzūkijos“ (6/12) ekipa. Namuose rungtyniavusi „Lietkabelio“ komanda antroje rungtynių dalyje sugebėjo palaužti „Dzūkijos“ krepšininkus ir laimėjo 98:87. „Dzūkija“ paleido varžovus į priekį po to, kai per penkias trečiojo kėlinio minutes tesukrapštė du taškus. Situaciją šiek tiek sušvelnino Katino Reinhardto tritaškis likus septynioms sekundėms iki trečiojo kėlinio pabaigos.
2018-01-06

„Šiauliai“ išvykoje lengvai nugalėjo „Dzūkiją“

Po kluptelėjimo Utenoje į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ sugrįžo „Šiaulių“ krepšininkai. Antrąjį ketvirtį rezultatu 27:8 laimėję Antano Sireikos auklėtiniai 83:58 išvykoje lengvai nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“, kuriai tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės. „Gynyba turi būti komandinė, o puolime turime žaisti dėl žiūrovų, – teigė „Šiaulių“ strategas A. Sireika. – Kuo toliau, tuo labiau žaidėjai pažįsta vieni kitus. „Dzūkijai“ galbūt tai buvo netikėtumas, jog agresyviau gynėmės.
2017-12-11

„Vytautas“ sutriuškino „Dzūkiją“ ir pakilo iš dugno

Prastai „Betsafe-LKL“ sezoną pradėjęs Prienų-Birštono „Vytautas“ į sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę iš eilės ir pakilo iš turnyro lentelės dugno. Trečiajame kėlinyje dominuoti pradėję Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 90:60 įveikė Alytaus „Dzūkiją“. Nors po pirmosios rungtynių dalies „Vytautas“ turėjo dviženklę persvarą (45:33), trečiąjį ketvirtį laimėjo 21:6 ir panaikino visus „Dzūkijos“ šansus sugrąžinti intrigą (66:39). „Išvykoje labai svarbu nežaisti taškas į tašką, – po pergalingų ...