nikola karabatičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nikola karabatičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nikola karabatičius“.

Lietuvio komanda neatsilaikė prieš turtingiausią Europos rankinio klubą

Prancūzijos rankinio čempionate „Aix“ komanda su Gerdu Babarsku namuose priėmė jau dešimto šalies čempiono titulo iš eilės siekiantį „Paris Saint-Germain“ klubą. Lietuvio ekipa pirmame kėlinyje atkakliai priešinosi tituluotiems varžovams, tačiau svečiai po pertraukos nutolo ir iškovojo pergalę rezultatu 39:31. Daugiausia gynyboje rungtyniaujantis G. Babarskas per 27 min. įvarčių nepelnė. Per 10 turų 10 taškų surinkęs „Aix“ nukrito į 7 vietą.
2023-11-20

Prancūzijos rankininkai pergale pradėjo pasaulio čempionatą

Švedijoje vykstančio 22-ojo pasaulio vyrų rankinio čempionato pirmojo turo rungtynėse A grupėje penktadienį olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė Prancūzija rintinė 32:19 (15:9) nugalėjo Tuniso komandą. Nugalėtojams 6 įvarčius pelnė Nikola Karabatičius, 5 - Lucas Abalo. B grupėje olimpinė vicečempionė Islandijos rinktinė 32:26 (14:11) nugalėjo Vengrijos ekipą, o C grupėje pasaulio ir Europos vicečempionė Kroatijos komanda 27:21 (11:13) įveikė Rumunijos rankininkus.