nicolas mahut

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nicolas mahut“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nicolas mahut“.

M. Šarapova baigė pasirodymą antrajame Vimbldono teniso turnyro rate

Anglijos sostinėje tęsiasi jau 127-ąjį kartą rengiamas trečiasis šiais metais Didžiojo kirčio (Grand Slam) serijos Vimbldono teniso turnyras (The Championships Wimledon), kurio prizų fondą sudaro 22,6 mln. svarų.
2013-06-26

„US Open“ turnyre – lengvos latvio E. Gulbio ir serbo N. Džokovičiaus pergalės

Niujorke toliau tęsiasi atvirasis JAV teniso čempionatas („US Open“), kurio prizų fondą sudaro 20,657 mln. JAV dolerių. Vakar vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečioji pasaulio raketė 21-ų metų serbas Novakas Džokovičius nesunkiai 6:3, 6:3, 6:4 privertė kapituliuoti 30-metį prancūzą Arno Klemaną.
2008-08-28

Teniso turnyre Londone dar viena ruso Marato Safino nesėkmė

Anglijoje tęsiasi ATP serijos „The Artois Championships“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 713 tūkst. eurų. Trečiadienį vienetų varžybų šešioliktfinalyje favoritas ispanas Rafaelis Nadalis 6:2, 6:2 sutriuškino švedą Joną Bjorkmaną, antroji raketė serbas Novakas Džokovičius 6:2, 7:6 (9:7) nugalėjo kroatą Roko Karanušičių, trečias pagal reitingą amerikietis Andy Roddickas 6:7 (6:8), 6:1, 6:1 įveikė tėvynainį Robby Gineprį, o ketvirtas pagal skirstymą argentinietis Davidas Nalbandiana...
2008-06-12

M. Šarapova vos išvengė pažeminimo „Roland Garros“ turnyre

Paryžiaus „Roland Garros“ kortuose tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų. Trečiadienį moterų vienetų varžybų antrajame rate keturioliktoji raketė lenkė Agnieszka Radwanska 6:2, 6:0 sutriuškino kroatę Jeleną Pandžič, o prancūzė Emilie Loit 6:4, 6:3 įveikė čekę Klarą Zakopalovą.
2008-05-29

R. Nadalis sensacingai suklupo ant grunto

Ispanijos teniso vunderkindas Rafaelis Nadalis Italijos sostinėje Romoje vykstančiame „Masters"  serijos tarptautiniame vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 2,27 mln. eurų, pralaimėjo savo tautiečiui Juanui Carlosui Ferrerui 5:7, 1:6. Tai buvo tik antrasis R. Nadalio pralaimėjimas ant grunto dangos per 105-ias nuo 2005-ųjų metų žaistas dvikovas ir pirmasis šiemet.
2008-05-08

Vyrų teniso turnyre Italijos sostinėje – be staigmenų

Italijos sostinėje tęsiasi "Masters" serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras ("Internazionali BNL d`Italia"), kurio prizų fondą sudaro 2,27 mln. Eurų. Vyrų vienetų varžybų pirmajame rate tryliktoji raketė argentinietis Juanas Monaco 6:0, 6:4 nugalėjo urugvajietį Pablo Cuevasą, o šešioliktas pagal reitingą britas Andy Murray 5:7, 6:4, 1:0 įveikė dėl traumos susitikimą nebaigusį Argentinos tenisininką Juaną Martiną Del Potro.
2008-05-06

Ispanų, čekų ir prancūzų nesėkmės teniso turnyre Monake

Monake tęsiasi "Masters" serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras (Masters Series Monte-Carlo), kurio prizų fondą sudaro 2,27 mln. Eurų. Pirmadienį vienetų varžybų pirmajame rate tryliktoji raketė ispanas Juanas Carlosas Ferrero 6:7 (5:7), 6:1, 6:1 nugalėjo prancūzą Michaelį Llodrą, keturioliktas pagal skirstymą Andy Murray 7:6 (7:5), 6:4 įveikė kitą Ispanijos tenisininką Feliciano Lopezą, o amerikietis Samas Querrey iš tolesnės kovos eliminavo dešimtąjį pagal reitingą ispaną Carlosą Moyą - 6...
2008-04-21

T. Robredo iškopė į ATP serijos teniso turnyro Prancūzijoje ketvirtfinalį

Prancūzijoje tęsiasi ATP serijos "Open de Moselle" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 353 tūkst. JAV dolerių.Pirmuoju vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyviu tapo favoritas ispanas Tommy Robredo, trečiadienį aštuntfinalyje 6:4, 6:2 įveikęs italą Andreasą Seppį.
2007-10-04

Pajėgiausia planetos tenisininkė pateko į Vimbldono turnyro šešioliktfinalį

Anglijoje tęsiasi tarptautinis Vimbldono teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 11,283 mln. svarų.Sėkmingai moterų vienetų varžybų antrąjį ratą įveikė pajėgiausia planetos tenisininkė praėjusių metų šio turnyro finalininkė belgė Justine Henin, trečiadienį 6:0, 6:4 nugalėjusi rusę Verą Duševiną.
2007-06-27

Tarptautiniame Vimbldono teniso turnyre Anglijoje

Anglijoje vykstančiame Vimbldono teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 11,283 mln. svarų, antradienio popietę buvo toliau buvo žaidžiami vienetų varžybų pirmojo rato mačai.