nexta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nexta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nexta“.

Baltarusija apkaltino vieną NEXTA įkūrėjų „teroristinės organizacijos“ organizavimu, gali grėsti net mirties bausmė

Baltarusija penktadienį pateikė naujų kriminalinių kaltinimų vienam NEXTA įkūrėjų Sciapanui Pucilai, apkaltindama jį „teroristinės organizacijos“ organizavimu, pranešė valstybinė naujienų agentūra BelTA . Platformoje „Telegram“ įkurtas ir iš užsienio tvarkomas baltarusių opozicijos kanalas NEXTA daug prisidėjo koordinuojant beprecedenčius protestus po 2020-ųjų rugpjūtį Baltarusijoje įvykusių prezidento rinkimų, kuriuos opozicija ir Vakarų demokratijos laiko suklastotais.
2022-05-20

Ši nuotrauka iš Ukrainos tapo interneto hitu: žmogiškumas nemiršta

Karo apsuptyje žmogiškumas nemiršta. Rusijos kariams aktyviai vykdant karinius veiksmus Ukrainoje, ukrainiečių poelgis sujaudino internautus – imdami vandenį iš nedirbančios parduotuvės šaldytuvų, žmonės palieka pinigus šaldytuvo apačioje. Gražaus ukrainiečių poelgio nuotrauka pasidalino NEXTA savo „Twitter“ paskyroje, o žmonės netruko pastebėti šį gražų gestą. Žavėjosi žmonių poelgiais Nuotraukoje – šaldytuvas su gėrimais dėl karo apleistoje ir nedirbančioje parduotuvėje.
2022-03-03

Lietuvą 2021-aisiais sudrebinę įvykiai: Vyriausybės krizė, išbandymai riaušėmis, migrantais ir diktatorių įsiūčiu

2021-ieji – neabejotini išbandymų metai Lietuvos valdžiai. Dvi – migrantų ir tebesitęsianti COVID-19 – krizės, aukščiausių šalies vadovų barniai, visuomenės susiskaldymas, mitingų banga ir garsiai riaumojančios Baltarusija ir Kinija – tik dalis šiemet Lietuvos išgyventų sunkumų. Portalas tv3.lt kviečia prisiminti labiausiai 2021 metais dėmesį prikausčiusius politinius įvykius ir skandalus Lietuvoje.

Anušauskas: raketų sistemų judėjimas Baltarusijoje – ne išskirtinis

Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas sako, kad raketų sistemų judėjimo Baltarusijoje nevertina kaip išskirtinio. Taip jis reagavo į ankstesnius žiniasklaidos pranešimus, kad prie Baltarusijos sienos su Lietuva pastebėtas šalies karinių dalinių su priešlėktuvinėmis raketomis S-300 judėjimas.
Aktualijos 2021-07-01

Po priverstinio „Ryanair“ lėktuvo nutupdymo ES sutarė dėl naujų sankcijų Baltarusijai

Europos Sąjungos ambasadoriai trečiadienį sutarė taikyti sankcijas dar 78 Baltarusijos asmenims ir septyniems juridiniams asmenims, pranešė diplomatai. Sankcijos įvedamos Baltarusijai gegužės 23 dieną priverstinai nutupdžius Minske iš Atėnų į Vilnių skridusį Europos bendrovės „Ryanair“ keleivinį lėktuvą.

Po lėktuvo nutupdymo Baltarusijoje sulaikytas tinklaraštininkas pasirodė vaizdo įraše

Baltarusijos opozicijos tinklaraštininkas Ramanas Pratasevičius, kuris buvo areštuotas Minske priverstinai nutupdžius „Ryanair“ keleivinį lainerį, kalėjime padarytame vaizdo įraše sako, kad jam pakenkė „savi“. Įrašas buvo parodytas per vėlai trečiadienį valstybės kontroliuojamos televizijos ONT transliuotą valandos trukmės laidą.
2021-06-03

Lukašenka: tyrimas dėl Pratasevičiaus ir Sapegos bus atliekamas Baltarusijoje

Tyrimas dėl Minske sulaikytų Ramano Pratasevičiaus ir Sofijos Sapegos bus atliekamas Baltarusijoje, antradienį pareiškė autoritarinis prezidentas Aliaksandras Lukašenka.    „Tyrimas abiejų asmenų atžvilgiu bus atliekamas Baltarusijoje. Tai nesvarstytina. Pasakiau tai Rusijos prezidentui. Patikinau, kad nebus jokių klausimų dėl prieigos konsulams. Man atrodo, jie nepyksta. Mes ne tik teikiame informaciją: norite susitikti – susitikite.
Aktualijos 2021-06-01

Sapegos advokatas sako iki šiol negavęs dokumentų dėl jos sulaikymo

Minske priverstinai nutupdžius „Ryanair“ lėktuvą sulaikytos Rusijos pilietės Sofijos Sapegos advokatas Aliaksandras Filanovičius naujienų agentūrai „Interfax“ penktadienį sakė, kad iki šiol negavo dokumentų dėl jos sulaikymo. „Sulaikymo apskundimas teisme padėties nepaaiškino. Kaip Sofijos advokatas esu priverstas konstatuoti, kad iki šiol manęs nesupažindino su dokumentais dėl sulaikymo. Jų nebuvo ir teisme“, – sakė A. Filanovičius.
2021-05-28

Landsbergio raginimas: „YouTube“ pašalinti reklamą su Pratasevičiaus vaizdo įrašu

Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis ragina vaizdo turinio platformą „YouTube“ pašalinti reklamą, kurioje sulaikytas opozicijos tinklaraštininkas Ramanas Pratasevičius vaizdo įraše sako bendradarbiaujantis su teisėsaugos pareigūnais ir duodantis „prisipažįstamuosius parodymus“ dėl kaltinimų organizavus protestus. „Ramano Pratasevičiaus priverstinio interviu panaudojimas režimo televizijos reklamai nėra normalu, „Youtube“. Pašalinkit tai.
Aktualijos 2021-05-25

Minskas kviečiasi Vakarų aviacijos administracijų atstovus tirti incidento dėl lėktuvo

Baltarusijos transporto ministerijos Aviacijos departamentas pakvietė Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (ICAO), Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA), Europos Sąjungos aviacijos saugos agentūros (EASA) ir ES bei JAV aviacijos administracijų atstovus ištirti incidento su „Ryanair“ lėktuvu.
2021-05-25
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų