netrukus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „netrukus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „netrukus“.

Izraelis: branduolinis susitarimas gali būti pasiektas netrukus, bet jis bus silpnesnis

Izraelio ministras pirmininkas Naftali Bennettas (Naftalis Benetas) sekmadienį pareiškė, kad Iranas gali „netrukus“ susitarti dėl naujo branduolinio susitarimo su didžiosiomis valstybėmis, bet perspėjo, kad jis bus „silpnesnis“ nei pradinis 2015 metų susitarimas. „Galime netrukus pamatyti susitarimą. Naujasis susitarimas, kuris, atrodo, bus sudarytas, yra trumpesnis ir silpnesnis nei ankstesnis“, – sakė N. Bennettas prieš savaitinį ministrų kabineto posėdį.
2022-02-20

Nukelti kasmetiniai „Grammy“ apdovanojimai: baiminamasi dėl saugumo

„Grammy“ įteikimo ceremonijas rengianti organizacija atidėjo sausio 31 dieną turėjusį įvykti muzikos apdovanojimų renginį dėl „neaiškumų, susijusių su koronaviruso omikron atmaina“, pastarosiomis savaitėmis žaibiškai plintančia Jungtinėse Valstijose. „Rengti šou sausio 31 dieną yra pernelyg rizikinga“, – nurodoma Garso įrašų akademijos pareiškime priduriant, kad „netrukus“ bus paskelbta nauja data.
2022-01-06

Kalbos specialistai pataria: žodis „neužilgo“ nevartotinas reikšme „greitai“

Kiekvieną trečiadienį Valstybinė kalbos inspekcija teikia taisytinus pavyzdžius iš interneto svetainių. Kalbėdami apie laiką nevartokime vertinio „neužilgo“, vietoj jo tiks žodžiai „greitai“, „netrukus“, „tuoj“, „tuojau“.    ...
Aktualijos 2019-10-02
Į viršų