Nesteckytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Nesteckytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Nesteckytė“.

Šuolininkė į aukštį G. Nesteckytė pasaulio jaunimo čempionate pasidalijo 9-10 vietas

Barselonoje (Ispanija) besibaigiančio 14-ojo pasaulio jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionato merginų šuolių į aukštį varžybose Lietuvos atstovė Gintarė Nesteckytė pasidalijo 9-10 vietas su kine Ye Jiaying. 16-metė lietuvė finale sekmadienį peršoko į 1 m 78 cm aukštį iškeltą kartelę. Nugalėjo italė Alessia Trost - 1 m 81 cm. Finale kovojo 13 sportininkių.
2012-07-15

Šuolininkė į aukštį G. Nesteckytė pasaulio jaunimo čempionate pateko į finalą

Barselonoje (Ispanija) vykstančio 14-ojo pasaulio jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionato merginų šuolių į aukštį atrankos varžybose Lietuvos atstovė Gintarė Nesteckytė užėmė dešimtąją vietą ir pateko į finalą. 16-metė lietuvė peršoko į 1 m 82 cm aukštį iškeltą kartelę. 17-metė Eglė Rocevičiūtė įveikė 1 m 65 cm aukštį ir liko paskutinė - 34-a. Į sekmadienį vyksiantį finalą pateko 13 sportininkių.