neringa bukauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „neringa bukauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „neringa bukauskaitė“.

Simona Krupeckaitė laimėjo visas rungtis!

Savaitgalį Panevėžio „Cido“ arenoje vykusiame atvirajame Lietuvos dviračių treko čempionate nepralenkiama buvo 26 metų pasaulio ir Europos čempionė Simona Krupeckaitė, kuri laimėjo visas rungtis, kuriose dalyvavo. Jau pirmojoje – hito – ji greičiausiai įveikė 500 metrų distanciją ir pelnė pirmą vietą. Antra vieta turėjo tenkintis nuolatinė Simonos konkurentė V. Sereikaitė, o trečiąją vietą iškovojo dar viena panevėžietė G. Gaivenytė.
2009-10-26

Lietuvos dviratininkės - pirmajame dvidešimtuke

Rusijoje vykusio pasaulio jaunių (17-18 metų) plento dviračių čempionato merginų grupinėse lenktynėse sekmadienį Lietuvos atstovės Agnė Šilinytė ir Neringa Bukauskaitė užėmė atitinkamai 14-ąją ir 16-ąją vietas. Nugalėjo italė Rosela Kalovi (Rossella Calovi). Ji 81 km nuvažiavo per 2 val. 25 min. 5 sek. Lietuvėss nuo jos atsiliko 1 min. 28 sek.
2009-08-09

Dviratininkė N. Bukauskaitė pasaulio jaunių čempionate - 23-ia

Rusijoje vykstančio pasaulio jaunių (iki 19 metų) plento dviračių čempionato merginų 12,9 km atskiro starto lenktynėse penktadienį Neringa Bukauskaitė užėmė 23-iąją vietą. Nugalėjo ukrainietė Kana Solovei. Ji distanciją įveikė per 17 min. 39,43 sek. (vid. greitis - 43,834 km/h). 17-metė lietuvė nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 42,13 sek. (39,980 km/h). Lenktynėse dalyvavo 35 dviratininkės.