neringa budrytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „neringa budrytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „neringa budrytė“.

Teismas: buvusi sporto klubo „Impuls“ direktorė yra kalta dėl vaiko žūties baseine

Buvusi sostinės sporto klubo „Impuls“ direktorė Neringa Budrytė yra kalta dėl septynerių metų berniuko paskendimo 2017 metų rugsėjį Vilniuje, Kareivių gatvėje, esančiame sporto klube. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) trečiadienį paliko galioti apkaltinamąjį nuosprendį buvusiai sostinės sporto klubo „Impuls“ direktorei N. Budrytei, anksčiau jai paskelbtas išteisinamasis nuosprendis panaikintas.

Kaip skiepijami ir testuojami vaikai ES šalyse? Austrijoje – Nindzės pasai, kur klijuojami lipdukai

Kol Lietuvoje netyla diskusijos dėl vaikų vakcinavimo ir galimybių paso reikalavimo vaikams, kai kur užsienyje nuo COVID-19 jau skiepijami penkiamečiai. Užsienyje gyvenantys Lietuviai pasakoja, kad Lietuva tikrai nėra kuo nors dėl vaikų skiepijimo ar jiems įvedamo galimybių paso išskirtinė šalis. Pavyzdžiui, pramogaujant Italijoje Žaliojo paso iš vaikų reikalaujama jau nuo vasaros pabaigos, o Švedijoje šis reikalavimas turėtų įsigalioti dar gruodį.

Iš užsienio lietuvių lūpų – apie ribojimus svetur: jie kartais net griežtesni nei Lietuvoje

Prieš kelias savaites Lietuvoje įsigaliojus ribojimams galimybių paso neturintiems gyventojams, dalis jų Lietuvoje galiojančią tvarką ėmė lyginti su užsieniu. Teigta, kad Lietuvoje galiojanti tvarka yra ypatingai griežta, neva niekur kitur tokių ribojimų nėra. Vis dėlto užsienyje gyvenantys lietuviai pasakoja, kad ribojimų laikytis reikia ir svetur, o jie kartais yra griežtesni už galiojančius Lietuvoje.
Į viršų