nerijus mikelionis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nerijus mikelionis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nerijus mikelionis“.

Gera žinia gyventojams: žada, kad greitoji atvyks operatyviau

Lietuvoje artimiausiu metu įsikurs septynios naujos Greitosios medicinos pagalbos (GMP) pastotės, ketvirtadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM). Naujos pastotės įsikurs Baisogaloje Radviliškio rajone, Užventyje Kelmės rajone, Sedoje, Mažeikių rajone, Skaudvilėje, Tauragės rajone ir Trakų Vokėje šalia Vilniaus. Taip pat ieškoma patalpų Akademijoje (Kėdainių rajone), laukiama, kol bus suteiktos patalpos Birštono mieste.

Gera žinia iš SAM: nuo kitų metų šiems medikams – vienoda alga, nepriklausomai nuo to, kur dirba

Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) iniciatyva startavusi nacionalinė Greitosios medicinos pagalbos (GMP) tarnyba siekia darbuotojams plėsti galimybes kelti kvalifikaciją, gerinti darbo sąlygas įsigyjant naują, šiuolaikišką ir standartizuotą įrangą. Siekiant suvienodinti darbo užmokestį, nuo 2024 m. sausio bus pradedama diegti vieninga darbo užmokesčio sistema.  „Atlyginimo suvienodinimas – opus, tačiau šiuo metu itin aktualus klausimas.

Gyventojams siūlo pratintis – netrukus vis daugiau greitosios automobilių atrodys kitaip

Prie ne vienoje užsienio šalyje jau įprastos greitosios medicinos pagalbos (GMP) automobilių išvaizdos teks pratintis ir lietuviams. Vietoj ilgą laiką buvusių įprastų raudonai baltų automobilių vis dažniau bus galima išvysto ryškiai geltonos spalvos GMP mašinas. Nuotrauka su naujojo tipo GMP automobiliu pasidalinusi portalo tv3.lt skaitytoja stebėjosi, kad anksčiau neteko matyti tokios greitosios.

Nors algos kils, krūviai žlugdo: rajonuose uždaromi skyriai ir gydytojų stygius kelia nerimą „greitukių“ darbuotojams

Kaip diena ir naktis besiskirianti greitosios automobilių būklė, didelės atlyginimų žirklės, ne visiems pacientams Lietuvoje užtikrinama vienodai skubi pagalba – šias ir kitas problemas pasiryžta išspręsti greitosios medicinos pagalbos (GMP) tinklo reforma. Nors darbuotojai netveria džiaugsmu, kad dar šiemet turėtų būti suvienodintos algos, nuogąstaujama, kad mažinant tam tikrų sveikatos paslaugų apimtis regionuose tik dažniau tenka atlikti taksi funkcijas.

Greitoji pagalbą nuo šiol teiks nepaisydama savivaldybių ribų, nuo rugpjūčio – dar viena naujovė

Nuo liepos 1 dienos ne tik startavo nauja Greitosios medicinos pagalbos (GMP) tarnyba, bet ir nuo kito mėnesio dalies gyventojų laukia naujiena – bandomasis pacientų pavėžėjimo projektas. Darbą pradėjusi nauja centralizuota GMP tarnyba veiks Kaune esamos greitosios medicinos stoties pagrindu su 4 padaliniais Panevėžyje, Vilniuje, Šiauliuose ir Klaipėdoje.  Kaip aiškino sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys, nuo šiol gyventojai pagalbos sulauks nepriklausomai nuo savivaldybių ribų.

Pavojaus signalas nuo liepos 1 dienos: gali sumažėti greitosios darbuotojų regionuose

Nors Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM) ėmusis greitosios medicinos pagalbos (GMP) reformos niekam nekilo abejonių dėl jos poreikio, pripažįstama, kad dalis darbuotojų po liepos 1 d. neišvengiamai paliks darbą. Patys GMP stočių vadovai veiksmų ragina imtis jau dabar, mat kai kur situacija gali tapti kritinė.  Šiuo metu GMP paslaugas mūsų šalyje teikia net 48 atskiros įstaigos.

Nuo liepos 1 d. laukia milžiniški pokyčiai: žada, kad skubios pagalbos gyventojai sulauks dar greičiau

Greitosios medicinos pagalbos (GMP) bendruomenė kupina lūkesčių – viliamasi, kad nuo liepos 1 d. pradėjus veikti vieningai GMP tarnybai tiek gerės darbuotojų darbo sąlygos, tiek gyventojai operatyviau sulauks būtinosios pagalbos. Nors nerimo dar nemažai, sutariama, kad Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) inicijuojama reforma būtina, mat dabartiniai netolygumai šokiruoja – darbuotojų atlyginimas gali skirtis ir kone tūkstančiu.

Kviečiate greitąją medicinos pagalbą? Štai kada skambinti 112, o kada – 113

Nors pagrindinis visuomenei į galvą kalamas bendros pagalbos numeris yra 112, greitąją medicinos pagalbą (GMP) galima išsikviesti ir paskambinus 113. Kai kurie gyventojai net pasakoja, kad taip yra dar greičiau. Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) tuo metu šį numerį daugiau pristato kaip skirtą medicininėms konsultacijoms.

Kaune – greitosios medicinos pagalbos žaidynės: kas būtų, jei įvyktų masinė nelaimė?

Dvi dienas Kaunas aidi nuo sirenų, o Laisvės alėjoje pagalbą teikia gausybė medikų. Vyksta 14-osios greitosios medicinos pagalbos žaidynės. Medikai mokosi gelbėti sužeistus, apsinuodijusius ir sutrikusios psichikos pacientus, pirmą kartą žaidynėse inscenizuota ir masinė nelaimė, kurioje teko gelbėti apie 400 nukentėjusiųjų. Scenarijus toks: sprogimas įvyksta Kauno Sobore. O iš šventovės esą veržiasi dūmai ir klykdami bėga šimtai žmonių.
Aktualijos 2022-09-16

Paaiškėjo Kauno centre sukniubusio vyro tapatybė – jis buvo pažįstamas daugeliui

Makabriška mirtis Kaune – gatvėje parkrito vyras. Du su juo buvę agresyvūs šunys ėmė šeimininką saugoti ir nieko prie jo neprileido, tad medikai negalėjo prieiti ir suteikti pagalbos, o atvykę policininkai prieš juos nenaudojo jokių tramdymo priemonių. Beveik dvi valandas visi laukė gyvūnų globėjų, o vyriškis mirė.  Dramą prie Kauno pilies sekmadienio pavakare fiksuoja liudininkai. Ant grindinio sukniubęs vyras, šalia jo du agresyvūs šunys.
REKLAMA
REKLAMA

Dulkys: stipriai sumažėjo simptominio COVID-19 testavimo apimtys

Sumažėjusios testavimo apimtys yra susijusios su mažesniu simptominių COVID-19 pacientų skaičiumi šalyje, sako sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys. „Testavimo apimtys nėra kažkaip dirbtinai mažinamos. (...) Iš esmės sumažėjo simptominio testavimo apimtys, kada patys žmonės kreipiasi. Ir jų skaičius labai stipriai sumažėjo“, – pirmadienį po Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos posėdžio žurnalistams sakė A. Dulkys.

Dėl koronaviruso protrūkio gyventojai turi ilgiau laukti greitosios pagalbos

Greitosios medicinos pagalbos (GMP) iškvietimų skaičius drastiškai neišaugo, tačiau gyventojams iškvietimų tenka laukti ilgiau, penktadienį pranešė Všį „Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties“ direktorius Nerijus Mikelionis. „GMP kvietimų skaičius drastiškai nepadidėjo. Bet pats kvietimas užtrunka ilgiau, kadangi važiuojame pas įtariamus pacientus, reikia pasiruošti, apsirengti, paruošti specialiai automobilį, po kvietimo jį dezinfekuoti.
Aktualijos 2020-03-27

Savaitgalį nesibūriuokite viešose vietose – budės padidintos policijos pajėgos

Savaitgalį gatvėse budės padidintos policijos pareigūnų pajėgos, penktadienį pranešė Visuomenės informavimo grupės vadovas Giedrius Surplys. Tiesa, areštas gali būti taikomas tik tiems asmenims, kurie nepaiso privalomos saviizoliacijos. „Artėja gražus savaitgalis, sinoptikai žada jį gražų. Tai noriu pasakyti, kad budės tikrai padidintos policijos pajėgos.

Į Kauno patikros punktą žmonės registruoti tik iki šeštadienio vidurdienio

Klaipėdai paskelbus, kad uždaro savo mobilųjį koronaviruso patikros punktą, Kaune žmonės tyrimams taip pat registruoti iki šeštadienio vidurdienio, BNS informavo Karštosios linijos atstovas. „Kol kas mes nesame paleidę registracijos rytdienai, nes dar neturime duomenų iš punktų, kiek jie galės paimti tyrimų.
Aktualijos 2020-03-21

Birštone – greitųjų sirenos: medikai gelbėja kraujuojančius gimnazistus

Neapsigaukite, tai – tik inscenizacija. Jau tris dienas Birštone zuja gausybė medikų ir aidi greitųjų sirenos. O šiandien jiems į pagalbą atskubėjo ir policija. Krauju paplūdę moksleiviai dejuoja ir šaukiasi pagalbos. Toks siaubingas vaizdas Birštono gimnazijoje – ką tik pranešta, kad čia įvyko siaubingas smurto protrūkis, pralieta daug kraujo, aidėjo ir šūviai. Pastatą šturmuoja policijos pareigūnai, jų tikslas nuginkluoti nusikaltėlį.
2019-05-24

Lietuvoje – nauji greitosios pagalbos automobiliai: parodė iš arti

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) dar keturiolikai šalies savivaldybių perdavė moderniausios komplektacijos B tipo greitosios medicinos pagalbos (GMP) automobilius. Tai jau trečias per pastaruosius pusantrų metų GMP parko atnaujinimo etapas. Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos teigimu, GMP parko atnaujinimas būtinas ne tik dėl to, kad paskutinį kartą tai buvo daryta prieš beveik 10 metų.
Aktualijos 2018-06-28

Po masinės JAV karių avarijos Prienų rajone, nerimą kelianti žinia

Neeilinis incidentas Prienų rajone – į didžiausiais regione karines pratybas vykę amerikiečių kariai patyrė didelę avariją. Į Kauno klinikas nuvežta net 13 kariškių. Susidūrė keturi kolonoje važiuojantys šarvuočiai „Stryker“. Dar tiriama, dėl ko. Šiomis dienomis Lietuvos keliais judės daug kovInės technikos, iš viso atvyks net 1000. Tiek šarvuočių ir kitų kare naudojamų transporto priemonių Lietuva dar nėra mačiusi.

Milijonai „baloje“

Dar nenutilo skandalas dėl ištaškytų dešimčių milijonų litų pagalbos telefonui 112, o aiškėja, kad greta vyksta ir „niekieno“ litų taškymas kita kryptimi. Apetitai grobuoniški. „Milijonų baloje nėra“, – teko paprieštarauti Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkui Juliui Sabatauskui dar dar praėjusių metų pabaigoje. „Yra!“, – nuginčijo J. Sabatauskas.

Neteisėtai savinęsi motinystės išmokas bus teisiami

Kaltinimai siekiant neteisėtai gauti motinystės išmokas pareikšti kauniečiams A. L., V. Ž., S. S. ir panevėžietei L. J. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Kauno apskrities skyriaus baigtas ikiteisminis tyrimas perduotas Kauno miesto apylinkės teismui. FNTT tyrėjai išaiškino, kad sukčiaujant, klastojant dokumentus ir aplaidžiai tvarkant bendrovių apskaitą galėjo būti išmokėta daugiau nei 270 tūkst.
Į viršų