nerijus lučkauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nerijus lučkauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nerijus lučkauskas“.

Ieties metikas N. Lučkauskas pasaulio jaunimo čempionate – tik 30-as

Kanadoje vykstančio 13-ojo pasaulio jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų ieties metimo atrankos varžybose Lietuvos atstovas Nerijus Lučkauskas pranoko tik tris varžovus ir užėmė 30-ąją vietą. 19-metis lietuvis ietį numetė 57 m 81 cm. Įskaitytas buvo tik vienas iš trijų Nerijaus bandymų. Penktadienį varžybose dalyvauja šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė bei disko metikai Andrius Gudžius bei Mažvydas Butkus.
2010-07-23

Lengvaatletė Agnė Orlauskaitė iškovojo pergalę Estijoje

Estijoje vykusiose tradicinėse Gustavo Sulės atminimo lengvosios atletikos varžybose, kurios kartu buvo ir Estijos „Aukso lygos“ antrasis etapas, lietuvė Agnė Orlauskaitė laimėjo 400 m bėgimo rungtį. Ji distanciją įveikė per 54,35 sek. ir 0,11 sek. pagerino sau priklausantį geriausią Lietuvos sezono rezultatą. Vyrų disko metimo varžybose Andrius Gudžius pagerino asmeninį rekordą, numetęs diską 55 m 76 cm, ir užėmė septintą vietą.