nemokamai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nemokamai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nemokamai“.

Vilniuje nemokamai dalins ledus: pasakė, kur ir kada

„Ben&Jerry’s“ ledai gerai pažįstami šio skanėsto mėgėjams. Užsienyje jau daug metų balandį vyksta nemokamos šių ledų dalinimo akcijos. Pagaliau panaši įvyks ir Lietuvoje – jau šiandien, balandžio 16 d. Nemokamų ledų diena vyks Vilniaus Akropolyje. Akcija prasidės nuo 17 val. ir tęsis iki 20 val. Taigi nemokamus ledus dalins net tris valandas. Organizatoriai žada, kad renginyje bus ne tik nemokamų ledų, bet ir kitų pramogų.

Nemokamos parodos Vilniuje kovo mėnesį

Parodos, kaip meno kultūros reiškinys, jau ilgą laiką kelią žmonių susidomėjimą ir suteikia puikią galimybę tyrinėti. Atėjus pavasariui kviečiama apsilankyti šiose nemokamose parodose Vilniaus mieste. Aukštojo mokslo paroda „Išsilavinimas ir karjera“ Kovo 2 dieną, 11 valandą „Radisson BLU Hotel Lietuva“ viešbutyje prasidės aukštojo mokslo paroda.
2024-03-01

Kauniečiai, pasižymėkite šią dieną: viešasis transportas veš nemokamai

Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – Kauno viešasis transportas kauniečius ir miesto svečius veš nemokamai. Šią dieną vertėtų apsilankyti ir miesto muziejuose – jų lankymas taip pat nemokamas. Kaip rašoma Kauno viešojo transporto internetinėje svetainėje, viešasis transportas vasario 16-ąją visus veš nemokamai ir važiuos įprastais maršrutais pagal sekmadienio ir šventinės dienos tvarkaraščius.
2024-02-15

Savaitgalį Vilniuje – išskirtinis renginys: nemokamai apsilankyti kviečia visus

701-ąjį sostinės gimtadienį švęsti sausio 25–28 d. kviesiančio Vilniaus šviesų festivalio programoje – 15 šviesos instaliacijų ir 5 papildomi objektai įvairiose senamiesčio erdvėse, pasaulinio garso šviesos meno žvaigždės ir talentai iš penkių šalių, unikalios šviesos refleksijos ir ryškios patirtys.
2024-01-24

Šiems gyventojams kraujo tyrimai priklauso nemokamai: štai, ką reikia žinoti

Ligonių kasų specialistai pastebi, kad pasitaiko atvejų, kai kraujo tyrimai gydymo įstaigose papildomai apmokestinami neva dėl to, kad reikalingas skubus ištyrimas arba dėl to, kad taikomas brangesnis kraujo paėmimo metodas. Ligonių kasos pabrėžia, kad visais atvejais tiek vaikams, tiek suaugusiesiems už šeimos gydytojo kompetencijai priskirtus kraujo tyrimus mokėti nereikia. Nesvarbu, ar tai planiniai, ar skubūs tyrimai, ir kokiu būdu kraujo mėginiai paimami.

Štai, kokius tyrimus jums gali paskirti šeimos gydytojas: žino ne visi

Ligonių kasų specialistai pastebi, kad pasitaiko atvejų, kai kraujo tyrimai gydymo įstaigose papildomai apmokestinami neva dėl to, kad reikalingas skubus ištyrimas arba dėl to, kad taikomas brangesnis kraujo paėmimo metodas. Ligonių kasos pabrėžia, kad visais atvejais tiek vaikams, tiek suaugusiesiems už šeimos gydytojo kompetencijai priskirtus kraujo tyrimus mokėti nereikia. Nesvarbu, ar tai planiniai, ar skubūs tyrimai, ir kokiu būdu kraujo mėginiai paimami.
2024-01-04

Kviečia pasinaudoti nemokama sveikatos paslauga: pasitikrinkite, ar jums priklauso

„Pasvalio klinika „Medicinos namai“ praneša, kad šiais metais pacientų, norinčių pasiskiepyti gripo vakcina, yra žymiai daugiau, o ligų sezonas tik įsibėgėja. „Todėl kviečiame pasiskiepyti, nes nemokamų vakcinų skaičius sparčiai mažėja“. PSDF lėšomis apmokama gripo vakcina skirta tiems asmenims, kurie turi teisę būti skiepijami nemokamai.
2023-11-28

Siunčia žinią klaipėdiečiams: galite nemokamai gauti svarbų sodo daiktą nemokamai

Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino žinia, kad KRATC pasiruošusi klaipėdiečiams nemokamai išdalinti 200 kompostinių. „Ar žinote, koks gamtai draugiškiausias žaliųjų atliekų tvarkymo būdas? Ogi jų kompostavimas namų valdose. Todėl su Klaipėdos miesto savivaldybė pagalba KRATC pasiruošusi Klaipėdos individualių valdų savininkams nemokamai išdalinti dar 200 komposto dėžių“, – rašoma pranešime.
2023-11-06

Kviečia Lietuvoje nemokamai išsitirti dėl vėžio: štai, kur tikrins

Kasmet krūtų vėžys nusineša beveik pusės tūkstančio Lietuvos moterų gyvybes, o krūties vėžio diagnozę išgirsta daugiau kaip 1500 moterų. Nors šiuolaikinės gydymo technologijos padeda daugeliui pacienčių pasveikti, liga yra iššūkis ir ligonei, ir jos artimiesiems. Spalis – krūtų vėžio žinomumo mėnuo. Su šūkiu „Vieningi prieš krūties vėžį. Būk stipri, kovok!“ Lietuva solidarizuojasi su Pasauliniu krūtų vėžio tyrimo centru (angl.
2023-10-03

Savaitgalį kviečia nemokamai pasitikrinti sveikatą: nepraleiskite progos

Rugsėjo 19-ąją pasaulyje minima Pasaulinė aortos aneurizmos diena, skirta priminti visuomenei apie „tyliąja žudike“ vadinamą ligą. Labai dažnai aortos aneurizma nepasireiškia jokiais simptomais, o jai plyšus pusė pacientų miršta dar pakeliui į gydymo įstaigą.
2023-09-19
REKLAMA
REKLAMA

Šioje Europos šalyje prezervatyvus dalins nemokamai: vadina kontracepcijos revoliucija

Prancūzijos prezidentas pareiškė, kad prezervatyvus vaistinėse jaunuoliams nuo 18 iki 25 metų bus galima įsigyti nemokamai, siekiant sumažinti jaunų žmonių nepageidaujamą nėštumą. „Tai nedidelė kontracepcijos revoliucija“, – pareiškė Emmanuelis Macronas per diskusiją apie sveikatą su jaunimu Fontaine-le-Comte, Puatjė priemiestyje Vakarų Prancūzijoje.
2022-12-12

Neįtikėtina: ši Lietuvos picerija šiandien visus nemokamai vaišina picomis

Pasaulinės jaunimo dienos proga lapkričio 10 dieną neapolietiška picerija Kaune „Bless pizza“, įsikūrusi Karaliaus Mindaugo prospekte 64, ir šefas iš Italijos pasiruošę pavaišinti picomis „Margherita“ visą Kauną. Nuo 16 iki 21 valandos Italijos karalienės Margaritos mėgstamiausią patiekalą bus galima ragauti nemokamai. Vienintelė sąlyga – reikės suvalgyti iki pat paskutinio traškaus ir putlaus picos kraštelio.
183 2022-11-10

Skubiai perspėja: šis daiktas gali sukelti vėžį – pasakė, kur jį išmesti

Vilniaus mieste nuodingus asbesto turinčius gaminius – šiferį, asbestcementinius vamzdžius, izoliacines medžiagas ir kita – nuo šiol iš gyventojų surinks nemokamai. Surinkimo ir transportavimo paslaugą teiks aplinkotvarkos bendrovė „Ecoservice“. Pagal su Vilniaus miesto savivaldybe sudarytą sutartį, kiekvienas fizinis asmuo galės pateikti neribotą kiekį asbesto turinčių atliekų.
2022-10-26

Kas mėnesį bent po 260 eurų kiekvienam: ar Lietuvoje reikėtų dalyti pinigus už nieką?

Universalios bazinės pajamos jau kurį laiką pasaulyje kelia karštas diskusijas – ar „nemokami“ pinigai, be išimčių mokami visiems gyventojams, suteiktų galimybių tobulėti ar vis tik – tinginiauti? Lietuvos ekonomistai įvertino, kaip tokios pajamos paveiktų šalies ekonomiką ir kokia tai galėtų būti suma. Universalios pajamos ypatingos tuo, kad būtų vienodo dydžio ir kiekvieną mėnesį mokamos visiems gyventojams be jokių išimčių, neatsižvelgiant į finansinę padėtį, turtą ir kt.
2022-07-18

Seimas nesiryžo svarbiems pokyčiams: neprivalės stalo vandens nemokamai duoti gyventojams

Seimas atmetė siūlymą, kad nuo kitų metų restoranai, kavinės ir barai turėtų klientams duoti vandens iš čiaupo, jei jie to pageidautų. Seimas šiandien to nepalaikė. Pakeitimai numatė, kad vanduo būtų įpiltas iš čiaupo, o ne iš butelių. Seimas tam nepritarė ir galutinėje priėmimo stadijoje už įstatymą balsavo 57 Seimo nariai, prieš buvo 12, o 51 susilaikė.

Ukrainiečiai kviečiami apsilankyti „Baltijos cirke“

Kovo 26 d., šeštadienį, 14:00 val. „Baltijos cirko“ (Kaunas, Drobės g. 31) nemokamas pasirodymas Ukrainos vaikams ir tėveliams. Maloniai prašytume šią žinią išplatinti tarp Lietuvoje esančių ukrainiečių. Vietų skaičius ribotas.
Aktualijos 2022-03-25

Skelbia, kur nemokamai dalins eglių šakas: nepraleiskite progos sutaupyti

Miškininkai vėl nemokamai dalins eglės šakas – gruodžio 16 d. Lietuvoje vyks akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“. Gruodžio 16 d., 13-17 val. grįžta tradicinė Valstybinių miškų urėdijos Kalėdinė dovana visos Lietuvos gyventojams – miškininkai šią dieną pagrindinėse miestų ir miestelių aikštėse, didžiųjų prekybos centrų aikštelėse nemokamai dalins eglės šakas bei kankorėžius. Eglių šakų dalinimo vietų, kurių šiemet – daugiau nei 60, sąrašas skelbiamas www.vivmu.
2021-12-08

Visi apdraustieji medicininės reabilitacijos paslaugas gaus nemokamai

Seimas šią savaitę priėmė pataisas, pagal kurias visi apdraustieji medicininės reabilitacijos paslaugas gaus nemokamai. Sveikatos draudimo įstatyme įtvirtinta, kad medicininės reabilitacijos paslaugos apdraustiems asmenims bus teikiamos pagal indikacijas bei biosocialinių funkcijų sutrikimo ar ligos sunkumo laipsnį, nepaisant jų socialinės grupės. Taip pat nustatyta, kad už medicininės reabilitacijos paslaugas bus mokama 100 proc.

Keisti Statistikos deparamento sprendimai: nemokamai Vyriausybės nauduotą sistemą nusipirko už 3,3 mln.

Statistikos departamentas už 3,3 mln. eurų iš kompanijos „Palantir“ įsigijo duomenų valdymo sistemos licenciją, kurią Vyriausybė pusmetį naudojo nemokamai, skelbia LRT Tyrimų skyrius. Balandį pradėjus nemokamai naudoti šią sistemą, Vyriausybės kanceliarijos Projektų valdymo grupės vadovu dirbti pradėjo Aistis Šimaitis, anksčiau dirbęs „Palantir“ verslo vadovu Rytų ir Vidurio Europai.

Paskelbė, kuriuose miestuose nemokamai dalins vienkartines kaukes

Vyriausybei trečiadienį paskelbus  karantiną dar dvylikoje savivaldybių, lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ visą šį laikotarpį apsiperkantiems šiuose regionuose esančiose parduotuvėse, nemokamai suteiks vienkartinę apsauginę veido kaukę. Spalio 26 d. karantinas įvedamas Elektrėnų, Joniškio rajono, Jurbarko rajono, Kelmės rajono, Klaipėdos rajono, Kretingos rajono, Marijampolės, Pasvalio rajono, Plungės rajono, Skuodo rajono, Šiaulių rajono, Švenčionių rajono savivaldybėse.
2020-10-21

Paskelbė, kur Lietuvoje nemokamai dalins kaukes

Paskelbus, jog Raseiniuose nuo penktadienio gali būti įvestas lokalus karantinas, lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ nuo šio trečiadienio artimiausias dvi savaites visiems, apsiperkantiems šiame mieste esančiose parduotuvėse, nemokamai suteiks vienkartinę apsauginę veido kaukę. „Šį sprendimą priėmėme norėdami užtikrinti tiek pirkėjų, tiek savo darbuotojų saugumą.
2020-10-07

Tik imkit: rudeninį derlių siūlo vis išradingiau – kas palieka prie kelio, kviečia į laikus, pristato į namus

Laukuose užderėjusias daržoves ūkininkai pardavinėja įvairias būdais – vieni nedideliais kiekiais daržoves pristato klientams į namus, o kiti kviečia žmones atvykti į ūkį ir patiems jas išsirinkti. O dar kiti daržoves augina patys, o jų perteklių tiesiog palieka pakelėse, o kas nori, tas ir pasiima. Štai Biržų rajone gyvenanti Nijolė pasakoja, kad kiekvieną rytą automobiliu vyksta į darbą ir pastebi pakelėje išrikiuotas rudens gėrybes.

Gera žinia senjorams: netrukus kai kuriuos vaistus galės gauti nemokamai

Vyriausybė trečiadienį pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymui, kad nuo liepos 1-os dienos sunkiai besiverčiantys senjorai ir turintys negalią kompensuojamus vaistus ir jiems reikiamas medicinos pagalbos priemones gautų nemokėdami priemokų. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad tai norėta įgyvendinti jau seniai, todėl jis teigė besidžiaugiantis šiuo sprendimu.

Anglijoje gyventojams nemokamai dalinamas alus

Nortumberlando alaus darykla „Alnwick Brewery Company“ vietiniams gyventojams dalina nemokamą alų su sąlyga, kad jie paaukos Nacionalinei sveikatos tarnybai (NHS). Tiesa, alų gyventojai turi parsigabenti namo savo induose. Vienas iš alaus mėgėjų juokaudamas pažadėjo atvykti su vonia. Kai kurie žmonės alaus atvyksta pasiimti su 20 litrų talpos kanistrais, kiti – su mažais buteliukais.
2020-05-01

Medikai vasarą į Neringą įvažiuos nemokamai

Neringos savivaldybė ketvirtadienį pranešė dovanojanti vasaros metu nemokamą įvažiavimą į kurortą su koronavirusu kovojantiems medikams. „Esame dėkingi visiems, kurie prisideda prie kovos su koronavirusu, vis dėlto abejonių nekyla, kad didžiausia atsakomybė šiuo Lietuvai ypač sunkiu laikotarpiu tenka sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams, tiesiogiai rizikuojantiems savo sveikata ir gyvybe“, – pranešime teigė meras Darius Jasaitis.
Aktualijos 2020-04-09

Dovana žvejams: kovo 11-osios proga leidžiama žvejoti nemokamai

Šiemet pirmą kartą Nepriklausomybės atkūrimo dieną – kovo 11-ąją – galima nemokamai žvejoti, be mėgėjų žvejybos leidimų. Anot Aplinkos ministerijos pranešimo, šia teise galima pasinaudoti visuose valstybiniuose vidaus vandens telkiniuose, kuriuose neorganizuota limituota žvejyba, taip pat Nemuno deltos regioninio parko vandens telkiniuose, išskyrus Krokų lankos botaninį-zoologinį draustinį.

Gintarė Deržanauskienė. Savivaldybių vidaus sandoriai grįžta buldozeriu 

Biudžeto svarstymo triukšme patyliukais buldozeriu stumiamas skaidrumą ir konkurenciją pakirsiantis vidaus sandorių plėtros klausimas. Tas pats, dėl kurio grėsmių konkurencijai, skaidrumui, korupcijos rizikų perspėjo Konkurencijos taryba, Specialiųjų tyrimų tarnyba. Ką daro Seimas, kai girdi tokius argumentus? Ignoruoja ir skuba.

Vilniaus kavinės lepins senjorus: galės pasivaišinti nemokamais kavos puodeliais

Senjorai Vilniaus kavinėse nuo sekmadienio vėl gali mėgautis nemokama arbata ir kava. Tokių vietų mieste – beveik šimtas. Meras džiaugiasi, kad ši tradicija per gražiausias metų šventes tęsiasi jau du dešimtmečius. Na, o nemokamai pasivaišinti atėję senjorai nepraleidžia progos merui iškloti priekaištų dėl nepatogumų mieste.
Aktualijos 2019-11-24

Kasmetinė akcija įvyks vėl: sostinės kavinės prieš šventes vaišins senjorus kava nemokamai

Artėjant žiemos šventėms, 90 Vilniaus kavinių prisijungė prie kasmetinės akcijos nemokamai vaišinti senjorus kava. Akcijos, kviečiančios susitikti prie kavos puodelio, pradžią sekmadienį viename Vilniaus restoranų paskelbė sostinės meras Remigijus Šimašius. Kavinių sąrašą ir laiką, kada senjorai bus vaišinami, galima susirasti Vilniaus miesto savivaldybės interneto puslapyje, informacija bus skelbiama ir miesto poliklinikose, bibliotekose.
Aktualijos 2019-11-24

Šis aparatas priklauso nemokamai: štai ką turite žinoti

Pacientas, kuriam reikia klausos aparato, pirmiausia turėtų kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris duos siuntimą gydytojo specialisto konsultacijai. Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamą klausos aparatą, įvertinęs paciento sveikatą ir nustatęs klausos aparato poreikį, gali skirti  gydytojas otorinolaringologas.
2019-10-23

Naujas siūlymas dėl vaistų: sulaukus garbaus amžiaus juos duotų nemokamai

Seime skinasi kelią siūlymas 75 metų ir vyresniems žmonėms nuo kitų metų liepos kompensuojamus vaistus duoti nemokamai.   Valstybė jiems padengtų ne tik 100 proc. bazinės tokių vaistų kainos, bet ir priemoką, nepriklausomai nuo žmogaus pajamų.   Už tokias Sveikatos draudimo įstatymo pataisas antradienį po svarstymo balsavo 68 Seimo nariai, o susilaikė 13. Galutinai dėl pataisų Seimas balsuos vėliau.

Sekmadienį – nemokamas viešasis transportas Vilniuje ir Kaune

Sekmadienį Vilniuje ir Kaune galima nemokamai keliauti viešuoju transportu. Nemokamas viešasis transportas skirtas paminėti Dieną be automobilio, taip skatinant mažinti transporto daromą taršą. Dalis šalies savivaldybių tokią galimybę gyventojams suteikė anksčiau šią savaitę. Penktadienį nemokamai viešuoju transportu galėjo naudotis Klaipėdos, Utenos, Marijampolės, Trakų, Biržų, Tauragės, Birštono, Kaišiadorių, Mažeikių, Radviliškio ir Jurbarko gyventojai.

Skelbia apie gyvybiškai svarbų tyrimą Vilniuje: pasinaudoti – vos viena diena

Rugsėjo 20 dieną Katedros aikštėje bus įrengta speciali palapinė, kur kiekvienas norintis galės pasitikrinti, ar neturi išsiplėtusios pilvo aortos. Tyrimas echoskopinis, neinvazinis. Planuojama pradžia nuo 12:00 iki 18:00. Daugelis gyventojų nežino apie pilvo aortos aneurizmą, todėl būtina įsiminti, kad Lietuvoje diagnozuojama 4 kartus mažiau plyšusių ir neplyšusių pilvo aortos aneurizmų, nei turėtų būti pagal populiaciją – šie žmonės miršta be diagnozės ir nesulaukę tinkamo gydymo.
2019-09-18

Krašto apsaugos transportas šalies keliais važiuos nemokamai

Lietuvos krašto apsaugos sistemos ginkluotųjų pajėgų didžiagabaritės ir sunkiasvorės transporto priemonės nuo lapkričio šalies keliais važiuos nemokamai. Seimas ketvirtadienį priėmė tai numatančias Kelių ir Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo įstatymų pataisas. Iki šiol tokia lengvata galėjo naudotis tik tokios užsienio valstybių ginkluotųjų pajėgų transporto priemonės. Taip pat palengvinama neįgalių asmenų su transporto priemonėmis patekimo į Kuršių neriją tvarka.
Aktualijos 2019-06-13

Skelbia, kam nemokamai tvarkys dantis: suskubkite

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) atstovai praneša, kad šiemet iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto dantų protezavimo paslaugų išlaidoms kompensuoti skirta net 10,2 mln. eurų daugiau nei pernai, iš viso – 33,2 mln. eurų. Tikimasi, kad šios lėšos leis dar labiau sumažinti laukiančių dantų protezavimo asmenų eilę.
2019-02-26

Vienintelė galimybė visiems Lietuvoje: nemokamai tikrins nuo vėžio

Visą vasario mėnesį žmonės kviečiami dalyvauti prevencinėje programoje ir nemokamai pasitikrinti dėl burnos vėžio, nes tik laiku aptikus ligą, žmonės gali pasveikti. Prevencinė programa vyksta visoje Lietuvoje, tad kiekvienas, norintis pasitikrinti sveikatą jau dabar gali registruotis pas gydytoją.
2019-02-06

To dar nebuvo: Beyonce dovanoja viso gyvenimo nemokamus bilietus į koncertus

Muzikos „pirmoji pora“ Beyonce ir Jay-Z skatina gerbėjus mėnesį maitintis veganiškai ir skelbia konkursą, kurio laimėtojas visą gyvenimą galės nemokamai lankytis jų koncertuose. Beyonce tokį iššūkį trečiadienį vakare paskelbė 123 mln. savo sekėjų socialiniame tinkle „Instagram“. Ji sakė, kad taip paremia projektą „Greenprint Project“, kuriuo skatinama bent iš dalies pereiti prie veganiškos mitybos, kad sumažėtų poveikis aplinkai.
2019-02-01

Šiaulių miesto valdžia numatys dienas, kada šiauliečius miesto autobusai veš nemokamai

Šiaulių miesto politikai spręs, arnumatyti dvi dienas, kada Šiaulių miesto autobusais keleiviai būtų vežami nemokamai, praneša portalas siauliunaujienos.lt. Jeigu miesto valdžia tokias dienas patvirtins, bendrovės "Busturas" sąnaudos tada būtų dengiamos miesto biudžeto lėšomis.
Aktualijos 2018-09-30

Šeimoms – ypatinga žinia: skelbia, kuriuos būrelius vaikai lankys nemokamai

Šią savaitę Kaune priimtas sprendimas, leisiantis daugiavaikių šeimų atžaloms įvairius būrelius ir po pamokų vykstančius užsiėmimus lankyti visiškai nemokamai, rašoma išplatintame pranešime.  Nuo praėjusio mėnesio pabaigos vaikai iš daugiavaikių šeimų viešuoju Kauno transportu gali naudotis irgi nemokamai. „Mums visiems labai svarbu suvokti, jog darbo rinka funkcionuoja taip, kad niekas nemoka didesnės algos darbuotojui vien todėl, kad žmogus turi daugiau vaikų.
Aktualijos 2018-04-27

Plastikinių maišelių parduotyvėse nemokamai nebegausime

Seimas priėmė Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymo pataisas, kuriomis nutarta pakuočių pardavėjams ir platintojams nuo 2018 m. gruodžio 31 d. drausti prekių ar produktų pardavimo vietose nemokamai dalyti lengvuosius plastikinius pirkinių maišelius. Už naujas nuostatas balsavo 81 Seimo narys, prieš balsavusių nebuvo, susilaikė 9 parlamentarai.
Aktualijos 2016-06-16

Socialiai atsakingas „Kino pavasaris“: filmai, diskusijos, nemokamos peržiūros

Šiemet itin ryškiai savanorystę akcentuojantis „Kino pavasaris“ vėlgi tankioje programoje atras erdvės socialiniams bei edukaciniams projektams. Tai – specialūs seansai senjorams, motyvacinės dovanos „Vaikų linijos“ ir „Jaunimo linijos“ savanoriams bei diskusija smurto prieš moteris tema. Festivalio metu bus parodyta ir specialių aptarimų reikalaujanti naujausia Vytauto V. Landsbergio dokumentinė istorija „Vaineta“ apie cerebriniu paralyžiumi sergančią mergaitę.
2016-03-31

Neatspėsite, kodėl ši meistrė tatuiruotes atlieka nemokamai

Dosnumas dažniausiai įsivaizduojamas pinigine prasme, tačiau ši moteris tai įsivaizduoja visai kitaip. Dėl kilnios priežasties jauna mergina savo klientams tatuiruotes daro visiškai nemokamai. Tatuiruočių specialistė Whitney Develle (22) savo pasiūlymu maloniai šokiravo visus žmones, kurie yra svarstę savo kūną papuošti grafiniu piešiniu. Jauna moteris jas atlieka dykai tiems, kurie turi randus ar kitas odos problemas ir nori jas užmaskuoti, rašo dailymail.co.uk.
2016-03-09

Į sceną grįžusi Rihanna savo naująjį albumą leidžia parsisiųsti nemokamai

Panašu, kad po pertraukos atlikėja Rihanna (27) grįžta su naujomis jėgomis. Garsenybė ir vėl kibo į muzikinius darbus. Negana to, dainininkė išleido albumą, kurį savo gerbėjams ji leidžia parsisiųsti nemokamai. Rihanna šiandien (28.01) pranešė, kad jos gerbėjai naują albumą „Anti“ gali parsisiųsti nemokamai. Diske yra 12 dainų. Viskas, ką fanams reikia padaryti – prisijungti prie transliavimo platformos „Tidal“. Kiek laiko bus galima parsisiųsti nemokamą jos albumą, nėra žinoma.
2016-01-29

Rado būdą, kaip nemokamai išsigryninti pinigus

Prekybos tinklo „Maxima“ duomenimis, grynųjų pinigų išsiėmimo iš debeto ar kredito kortelės paslauga parduotuvių kasose besinaudojantys klientai išsiima vis didesnes grynųjų pinigų sumas. Lyginant praėjusių metų pirmojo ketvirčio ir 2015 metų to paties laikotarpio duomenis, išgrynintų pinigų suma „Maxima“ prekybos centruose išaugo daugiau kaip penktadaliu. To priežastis gali būti tai, kad pinigų išgryninimo paslauga kasose Maxima klientams nieko nekainuoja.
2015-07-30

100 smagių dalykų, kuriuos galite padaryti neišleisdami pinigų

Jei taupote vestuvėms, svajonių atostogoms, naujam automobiliui ar tiesiog per daug išsileidote neįvertinę euro vertės, tikriausiai bus nelengva sugalvoti, kuo užsiimti, kad nereikėtų atverti piniginės. Norėdami padėti taupyti pristatome jums net 100 dalykų sąrašą, kuris, tikimės, įkvėps daryti gerus darbus, pramogauti ir neišleisti nei cento! 1. Gyvenantiems šalia jūros – apsilankykite paplūdimyje. 2. Užsirašykite į nemokamus kursus. 3. Pagaminkite kažką iš produktų, kuriuos turite.
2015-05-18

Kaip verslas gali sukurti nemokamas pramogas ir Lietuvoje?

Nemokamas muzikos festivalis, ekologiškas restoranas, iš saldėsių sukurtas miesto maketas centriniame parke, kuriuo visi gali vaišintis nemokamai, pigi darbo vietų nuoma visiems rajono gyventojams, bendruomenės daržai trijose dešimtyse apleistų teritorijų – visa tai turi gana skurdi, nusikalstamumu ir narkotikų prekyba anksčiau garsėjusi keliasdešimties tūkstančių Londono gyventojų bendruomenė, kurios problemas išspręsti nusprendė trys šešdešimtmetį perkopusios moterys bei socialinio verslo vyst...
2015-04-10

TOP 10: įspūdingiausi išradimai iš atliekų

Kol vieni guodžiasi, jog neturi pajamų įsigyti net reikalingiausiems rakandams, kiti griebia jautį už ragų ir viską susikonstruoja patys. Nuo elektros vargingai gyvenančios šeimos namams apšviesti iki didžiulias pinigų sumas kainuojančių mechanizmų (therichest.com).   1. Elektra Nepriteklių kenčiančioje šeimoje augęs Williamas Kamkwamba savo namiškius pradžiugino atradimu, kuris kaip mat palengvino jų gyvenimus. Tuomet dar 14-metis vyrukas greta namo sukonstravo elektrą gaminantį malūną.
2015-01-29

Restoranas Kinijoje gražiems žmonėms leidžia valgyti nemokamai

Kam reikalingi pinigai, kai turi gražų veidelį? Tokiu moto lankytojus pasitinka „Jeju sala“ pasivadinęs restoranas Kinijoje. Jame kasdien 5 gražiausi lankytojai vaišinami nemokama vakariene. O grožį vertina ne kokie nors padavėjai ar virėjai, o profesionalūs plastikos chirurgai. Atėjus į restoraną padaroma nuotrauka Atėjus į restoraną padaroma nuotrauka Sistema labai paprasta, kasdien paskelbiamas laimingasis pusvalandis, kurio metu lankytojai kviečiami nusifotografuoti su tam skirtu aparatu.
2015-01-16

Nemokamai asmens dokumentų išduodama pastebimai mažiau

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdyba, atlikusi šių metų penkių mėnesių veiklos apžvalgą, pastebi smarkiai sumažėjus nemokamai išduodamų asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančių dokumentų. Lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, šiemet nemokamai asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančių dokumentų išduota beveik 15 tūkstančių mažiau.
Aktualijos 2014-06-17

Grupės „Arbata“ naujausias albumas vėl bus platinamas internete nemokamai

Grupė „Arbata“ pristatydama savo ketvirtąjį albumą užsiminė, kad ir šis bus platinamas nemokamai. Prieš pusantrų metų trečiąjį savo albumą „SOS“ patalpinę prieštaringai vertinamoje „Linkomanijoje“, grupės nariai patvirtina, kad albumas ir šįsyk naujasis albumas „Kiekvienas teisus“ bus visiems nemokamai prieinamas internete. „Norime, kad mūsų muziką išgirstų kiek įmanoma daugiau žmonių. Kurdami muziką mes dalinamės savo jausmu, emocija ir filosofija.
2013-09-26
Į viršų