nemanja gordičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nemanja gordičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nemanja gordičius“.

„7bet-Lietkabelio“ varžovai Europos taurėje sustiprino gynėjų grandį

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ varžovė Europos taurėje Klužo Napokos „U-BT“ stipriną gynėjų grandį. Rumunijos komanda pasirašė kontraktą su Nemanja Gordičiumi. Pastaruosius du sezonus serbas rungtyniavo Baro „Monar“ komandoje. 34 metų 193 cm ūgio atletas praėjusiame sezone Adrijos lygoje per 28 minutes vidutiniškai rinkdavo 12,2 taško, atkovodavo 2,3 kamuolio ir atlikdavo 5,1 rezultatyvaus perdavimo.
2022-11-13

„Gyvenk arba mirk“: kokie scenarijai tinka „Lietkabeliui“?

Jei Vilniaus „Lietuvos rytas“ kelialapį į Europos taurės turnyro TOP16 etapą užsitikrino seniai, Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkų trečiadienį Juodkalnijoje laukia „gyvenk arba mirk“ rungtynės. Panevėžiečiams būtina pergalė. „Lietkabelio“ grupėje – tikra sumaištis A, C ir D grupėse ketvertukai, žengsiantys toliau, aiškūs. Šiose grupėse kova vyksta dėl aukštesnių vietų. B grupėje, kurioje žaidžia „Lietkabelis“ – tikra sumaištis.
2017-12-27

Dienos atomazga: įtikinama prancūzų pergalė ir graži kova iki galo

Baigėsi pirmasis FIBA „langas“, kuriame kovojama dėl teisės žaisti 2019-ųjų pasaulio krepšinio čempionate. Paskutinėse rungtynėse pirmadienį įtikinamą pergalę pasiekė prancūzai, o islandai ir bulgarai kovėsi iki galo. Prancūzijos rinktinė namie 84:65 (19:12, 20:22, 22:15, 23:16) sutriuškino bosnius. Rungtynių pradžioje rezultatas buvo 4:4, o antrojo kėlinio pabaigoje – 31:31. Vis dėlto, likusį laiką pranašiau žaidė šeimininkai.
2017-11-28

Į Panevėžį atvyksta visus nustebinusi buvusio „Lietuvos ryto“ trenerio komanda

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda antradienį žais paskutines pirmojo Europos taurės turnyro rato rungtynes. Į „Cido“ areną atvyksta Podgoricos „Budučnost“ klubas. Prieš sezoną bukmekerių į B grupės dugną nustumti Juodkalnijos čempionai savo sąskaitoje turi tris pergales ir vieną pralaimėjimą bei užima antrąją poziciją.
2017-11-06

Krepšinio drama: bosniai pratęsimą ir pergalę išplėšė metimais paskutinėmis sekundėmis

Prancūzijoje vykstančių Europos vyrų krepšinio pirmenybių šešių ekipų A grupės turnyre pirmą pergalę iškovojo Bosnijos ir Hercegovinos komanda, pirmadienį po pratęsimo 86:84 (16:29, 19:16, 25:15, 15:15, 11:9) įveikusi pirmąją nesėkmę patyrusią Izraelio rinktinę.