nelsonas piquet

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nelsonas piquet“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nelsonas piquet“.

Tris kartus „Formulės 1“ čempionui Piquet skirta 950 tūkst. dolerių bauda už aštrius pasisakymus

Triskart „Formulės 1“ čempionas Nelsonas Piquet turės sumokėti kiek daugiau nei 950 tūkst. dolerių už moralinę žalą dėl rasistinių ir homofobiškų komentarų „Mercedes“ pilotui Lewisui Hamiltonui. Šį sprendimą penktadienį priėmė Brazilijos teismas. Interviu metu 2021 m. lapkritį N. Piquet, kalbėdamas apie L. Hamiltono Didžiosios Britanijos Grand Prix avariją su Maxu Verstappenu, naudojo rasinį šmeižtą, kalbėdamas apie septynis kartus pasaulio čempioną.
2023-03-25

Nelsonui Piquet gręsia milijoninė bauda už rasistinį pasisakymą apie Lewisą Hamiltoną

Triskart „Formulės 1“ pasaulio čempionas 69-erių brazilas Nelsonas Piquet, kalbėdamas apie tituluočiausių visų laikų šio sporto pilotų Lewisą Hamiltoną, ištarė rasistinį žodį. N. Piquet komentavo L.Hamiltono ir Maxo Verstappeno incidentą pernai Silverstone (Didžioji Britanija) bei išvadino britą žodžiu „neguinho“ („mažas neg******“, - aut. past.) ir pareiškė, kad jo elgesys buvo „nešvarus“. Brazilo pasisakymas sukėlė tikrą skandalą.
2022-07-17

Ispanas F. Alonso nuo 2011 metų lenktyniaus „Ferrari“ komandoje

Dukart pasaulio čempionas ispanas Fernando Alonso turi slaptą sutartį su „Ferrari“ komanda, kurioje lenktyniaus keturis sezonus nuo 2011-ųjų metų, skelbia Italijos sporto dienraštis „La Gazzetta dello Sport“. Pranešime taip pat skelbiama, kad F.Alonso į „Ferrari“ gretas gali persikelti ir 2010 metais, jei kitą sezoną suomis Kimi Raikkonenas nepasieks aukštų rezultatų. 27 metų ispanas praėjusį sezoną atstovavo „Renault“ komandai ir užėmė penktąją vietą bendroje įskaitoje.
2008-12-28

Oficialu: „Formulės-1“ čempionas F. Alonso ir brazilas N. Piquet lieka „Renault“

„Renault“ komanda pasibaigus „Formulės-1“ pasaulio čempionatui oficialiai paskelbė, kad kitąmet prancūziškus automobilius ir toliau vairuos ispanas Fernandas Alonso ir brazilas Nelsonas Piquet. Iki šiol buvo neaišku dėl abiejų lenktynininkų ateities. 27-erių metų dukart „Formulės-1“ pasaulio čempionas F.Alonso ketino pereiti į „Honda“ arba „Red Bull“ ekipas, tačiau galiausiai nusprendė likti komandoje, su kuria dukart iš eilės tapo pasaulio čempionu.
2008-11-06

L. Hamiltonas – naujasis „Formulės-1“ čempionas! (paskutinio rato VIDEO)

Brazilijos „Interlagoso“ trasoje vykusiame paskutiniame šių metų etape pergalę nuskynė „Ferari“ pilotas Felipe Massa. Vis tik brazilui to neužteko, kad jis bendroje įskaitoje aplenktų „McLaren“ atstovą Lewisą Hamiltoną, kuris tik paskutiniame lenktynių rate pakilo į penktą vietą ir tapo naujuoju „Formulės-1“ čempionu! 23-ejų metų britas tik paskutiniame posūkyje aplenkė „Toyotos“ pilotą Timo Glocką ir nugvelbė čempiono titulą iš jau besidžiaugusio F. Massos.
2008-11-02

Naujasis „Formulės-1“ čempionas paaiškės Brazilijoje

Šiandien Šanchajuje vykusiame priešpaskutiniame šių metų „Formulės-1“ etape pergalę nuskynė „McLaren“ pilotas Lewisas Hamiltonas, startavęs iš pirmos pozicijos. Vis tik britui užsitikrinti čempiono vardo dar nepavyko, nes „Ferrari“ atstovas brazilas Felipe Massa finišavo antras ir išsaugojo šansus nugvelbti titulą. Dabar lenktynininkus skiria tik 7 taškai, o tai reiškia, kad viskas spręsis po dviejų savaičių paskutiniame etape Brazilijoje.
2008-10-19

„Formulės-1“ lenktynėse Japonijoje – sensacingas F. Alonso triumfas

Japonijos „Grand Prix“ lenktynėse antrąją pergalę iš eilės iškovojo dukart pasaulio čempionas ispanas Fernando Alonso. „Renault“ komandos atstovas pasinaudojo lyderių nesėkmėmis ir į savo sąskaitą įsirašė dar 10 taškų. Antras finišo vėliavą kirto lenkas Robertas Kubica („BMW Sauber“), trečias - suomis Kimi Raikkonenas („Ferrari“). Aukštą ketvirtąją vietą po nesėkmingų Singapūro lenktynių iškovojo kitas „Renault“ ekipos lenktynininkas brazilas Nelsonas Piquet.
2008-10-12

Kodėl „Formulės-1“ etapo Monzos trasoje geriau nelaimėti?

Šį savaitgalį Monzos trasoje (Italija) vyks jau 14-asis šių metų „Formulės-1“ pasaulio čempionato etapas. Prieš lenktynes - keletas įdomių faktų. Pergalės Felipe Massos pergalė paskutiniosiose Belgijos „Grand Prix“ lenktynėse buvo 10-oji brazilo karjeroje, taip pat antroji iš eilės bei penktoji šį sezoną.
2008-09-11

Felipe Massa triumfavo Prancūzijoje ir tapo „Formulės-1“ čempionato lyderiu

Aštuntąjį šio sezono „Formulės-1“ etapą - Prancūzijos „Grand Prix“ lenktynes - laimėjo „Ferrari“ pilotas brazilas Felipe Massa. Manji Kūro trasoje jis už nugaros sau paliko antrąją vietą užėmusį komandos draugą suomį  Kimį Raikkoneną ir trečiąją vietą sensacingai iškovojusį „Toyota“ lenktynininką Jarno Trullį. Ketvirąja vieta ir 5 taškais tenkintis turėjo kitas suomis Heikkis Kovalainenas iš „McLaren-Mercedess“ ekipos.
2008-06-22

„Formulės-1“ Ispanijos bandymuose greičiausias – T. Glockas

Ispanijos Jerezo trasoje "Formulės-1" komandos ruošėsi būsimoms lenktynėms. Greičiausiai vieną ratą įveikė "BMW Sauber" ekipos pilotas-bandytojas vokietis Timo Glockas.GP2 pirmenybėse pirmaujantis T. Glockas pasiekė 1 min. 20,606 sek. rezultatą.Antroje vietoje liko italas Vitantonio Liuzzi iš "Toro Rosso" komandos, o trečiąją vietą užėmė jaunasis šveicaras Sebastienas Buemi ("Red Bull").Trasoje lėčiausias buvo "Ferrari" ekipos atstovas Luca Badoeras, kuris bandė kitų metų elektronikos sistemą.