nelly paltinienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nelly paltinienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nelly paltinienė“.

2021-ieji jiems buvo negailestingi: talentai, kurių gedi visa Lietuva

Šie metai iš pramogų pasaulio atėmė talentingus ir kūrybiškus žmones, kurių gedi visa Lietuva. Laikas bėga, tačiau išėję iš šio pasaulio visuomet yra mūsų širdyse. Širdį atidavė gyvūnams Vasarį gyvūnų mylėtojų bendruomenę sukrėtė skaudi žinia – mirė kovotoja už gyvūnų teises, organizacijos „SOS gyvūnai“ vadovė Ilona Reklaitytė. Pastaruoju metu moteris kovojo su onkologine liga. Moters bičiuliai, artimieji ir kolegos negailėjo gražių žodžių ir tikino, kad tai didžiulis praradimas.
2021-12-29

Išėję per anksti: jų gedi visa Lietuva

Vėlinių dieną visi skubame aplankyti ir pagerbti mirusiųjų. Laikas bėga, tačiau išėję iš šio pasaulio visuomet yra mūsų širdyse. Šie metai iš pramogų pasaulio atėmė talentingus ir kūrybiškus žmones, kurių gedi visa Lietuva. Širdį atidavė gyvūnams Vasarį gyvūnų mylėtojų bendruomenę sukrėtė skaudi žinia – mirė kovotoja už gyvūnų teises, organizacijos „SOS gyvūnai“ vadovė Ilona Reklaitytė. Pastaruoju metu moteris kovojo su onkologine liga.
2021-11-01

Prieš mirtį Paltinienė bičiuliui paliko įspūdingą dovaną: „Vis atrodo, kad ji dar gyva“

Kartais sunku suprasti, kaip žmogus gali visą savo gyvenimą paskirti kitiems, nelaukdamas už tai jokio atlygio. Būtent toks žmogus ir yra Vydmantų parapijos klebonas ir Telšių vyskupijos jaunimo centro vadovas kun. Karolis Petravičius, kuriam, pradėjus dirbti parapijoje, net teko nakvoti palapinėje.
2021-07-19

Prieš mirtį Paltinienė atskleidė visas savo paslaptis: „Jai buvo neramu, kaip Arvydas be jos gyvens“

Niekas kitas taip nenušviesdavo scenos, kaip Nelly Paltinienė. Ji neabejotinai buvo viena ryškiausių žvaigždžių Lietuvos estrados padangėje. Paskutiniais savo gyvenimo metais scenos karalienė susidūrė su sveikatos problemomis, o praėjusių metų vasario 29-ąją paliko šį pasaulį. Prieš mirtį ji spėjo apie savo gyvenimą papasakoti žurnalistei Irmai Laužikaitei, kuri viską sudėjo į knygos „Nelly Paltinienė. Tu ateik į pasimatymą“ puslapius. „Nelly mirties nebijojo.
2021-06-30

Lietuvą pasiekė urna su Paltino palaikais: jau yra aišku, kur jis bus palaidotas

Vasario 1-ąją Lietuvą pasiekė žinia, kad Anapilin iškeliavo dirigentas, muzikas Arvydas Paltinas, kuris gyveno Vokietijoje. Artimas Nelly ir Arvydo Paltinų šeimos draugas, kunigas Karolis Petravičius kiek anksčiau sakė, kad dabar jie ir jų meilė susivienijo Amžinybėje. Šią savaitę vyro urna jau pasiekė Lietuvą, o atsisveikinimas su juo planuojamas kovo 16-ąją, pranešė Lrt.
2021-03-05

Prieš mirtį Paltinienės bičiuliui įteikta dovana laimę jam neša iki šiol: „Pats negaliu patikėti, kas vyksta“

Prieš metus, vasario 29 dieną, pasaulį paliko muzikos legenda ir lietuviškos estrados karaliene vadinama Nelly Paltinienė. Scenoje solistė praleido didžiąją dalį savo gyvenimo, o 2009 metais buvo įtraukta į Lietuvos rekordų knygą kaip ilgiausiai dainuojanti atlikėja. Tačiau Nelę žmonės atsimena ne tik kaip itin talentingą dainininkę, bet ir kaip nepaprastai šiltą, charizmatišką ir nuolatos besišypsantį žmogų.
2021-02-28

Paltinas prieš mirtį troško pagerbti žmoną: „Nelly jis mylėjo iki paskutinės minutės“

Pirmadienio vakarą Lietuvą pasiekė žinia, kad Anapilin iškeliavo dirigentas, muzikas Arvydas Paltinas. Artimas Nelly ir Arvydo Paltinų šeimos draugas, kunigas Karolis Petravičius sako, kad dabar jie ir jų meilė susivienijo Amžinybėje. Naujienų portalo tv3.lt kalbintas kunigas Karolis Petravičius pasakojo, kad jo bei Nelly ir Arvydo Paltinų draugystė užsimezgė dar prieš kelis dešimtmečius, kai jis su kitais kunigų seminarijos studentais ateidavo pasiklausyti jų koncertų.
2021-02-02

Atsisveikinimo su Paltiniene teks palaukti: dėl karantino data nukeliama

Lietuvoje įvestas karantinas jaukia žmonių planus. Dėl koronaviruso grėsmės uždarytos parduotuvės, nukeliami renginiai, žmonės draudžiama burtis į grupeles, šalies sienos uždarytos – į Lietuvą negali patekti ne tik užsieniečiai, bet ir užsienyje užsilikę tautiečiai. Dėl šių priežasčių teks palaukti ir atsisveikinimo su legendine dainininke Nelly Paltiniene. Artimas dainininkės draugas kunigas Arūnas Peškaitis pranešė, kad atsisveikinimo su mylima dainininke dar teks palaukti.
2020-03-16

Anapilin iškeliavusi Paltinienė prieš mirtį paliko gražų gestą: jos skleidžiama aura džiaugsimės ilgai

Prieš savaitę mirusios estrados dainininkės Nelės Paltinienės, legendinio atlikėjo Vytauto Kernagio, populiarios operos solistės Asmik Grigorian kostiumai bus eksponuojami mados istoriko Aleksandro Valsiljevo fondo rengiamoje parodoje. Fondo vadovė Alma Puodžiukaitienė BNS sakė Lietuvos scenos žvaigždžių sceninius rūbus renkanti paskutinius keletą metų – šiuo metu ieškoma muziejaus, kuris sutiktų šią kolekciją eksponuoti.
2020-03-07

Nelly Paltinienės laidotuvės vyks vėliau – viskas dėl biurokratijos

Šeštadienį Lietuvą sukrėtus žiniai apie estrados legendos Nelly Paltinienės mirtį, trečiadienį atlikėjos „Facebook“ paskyroje pasidalinta žinia apie jos laidotuves.  Nelly Paltinienės artimas draugas kunigas Arūnas Peškaitis pranešė, kad atlikėja amžinojo poilsio atguls Vilniuje, Antakalnio kapinėse esančiame Menininkų kalnelyje.  Kaip pranešė kunigas, dėl reikalingų dokumentų sutvarkymo procesas gali trukti iki 3 savaičių.
2020-03-04
REKLAMA
REKLAMA

Legendinės Nelly Paltinienės gyvenimo užkulisiai: nuo karo aukos iki scenos karalienės

Legendinė estrados atlikėja Nelly Paltinienė, kiekvieną koncertą pradėdavusi kūriniu „Ave Marija“, net 64 metus dainavo scenoje – tai absoliutus Lietuvos rekordas. Su ilgamečiu scenos partneriu Eugenijumi Ivanausku jie įrašyti į Lietuvos rekordų knygą ir kaip ilgiausiai dainavęs duetas.  Šiuo metu N. Paltinienė su vyru Arvydu gyvena Vokietijoje.
2019-11-03

Nepatikėsite savo akimis: kaip Lietuvos estrados grandai atrodė prieš 20 metų

Tiems, kurie sako, kad Lietuvos muzikos estrados atlikėjai jau nebėra įdomūs – labai klysta. Į jų koncertus renkasi tūkstantinės minios, mintinai mokančios kiekvieną atliekamo hito žodį. Tokie atlikėjai, kaip Vitalija Katunskytė, Edmundas Kučinskas, Giulija, Irma Jurgelevičiūtė, Rytis Cicinas, Nelly Paltinienė, Stasys Povilaitis visuomet išliks gerbėjų širdyse. Jų dainos skamba gimtadieniuose, vestuvėse ir kitose šventėse.
2018-04-29

Sunkiai serga Nelly Paltinienė: scenos legenda jautriai kreipėsi į gerbėjus

60 metų scenoje savo talentu ir įspūdingais kostiumais žavėjusi Nelly Paltinienė sunkiai serga. Apie tai tv3.lt patvirtino jos artima bičiulė Liveta Kazlauskienė, kuri sutiko pasidalinti scenos legendos mintimis. „Galiu tik tiek pasakyti, kad šiuo metu ji gydosi Vokietijoje, kadangi ji ten šiuo metu gyvena. Jau beveik treti metai, kuomet ji serga. Man neetiška būtų kalbėti apie jos diagnozę, tiesiog galiu pasakyti, kad ji kovoja su ta sunkia liga“, - kalbėjo L. Kazlauskienė.
2018-02-22

Mirė Lietuvos estrados dainininkas E. Ivanauskas

Pirmadienį, spalio 29 d., eidamas 72-uosius metus po ilgos ir sunkios ligos mirė žymus lietuviškosios estrados dainininkas Eugenijus Ivanauskas. Dainininko karjerą E.Ivanauskas pradėjo 1960 metais. Nuo 1966 m. pradėjo įrašinėti lietuvių kompozitorių dainas Lietuvos radijo įrašų studijoje, rašo Bernardinai.lt.
2012-10-29

I. Valinskiene apsimetusi L. Rasutis bandys sužavėti A. Valinską

„Aš dainuosiu Arūnui Valinskui, o grįžęs namo jis turės pasiaiškinti Ingai“, - šelmiškai šypsojosi BTV „Muzikinės kaukės“ dalyvė Lidija Rasutis, ruošdamasi ketvirtadienio pasirodymui. „Muzikinė kaukė“ – šou, kurio metu aštuonios Lietuvos žvaigždės turi įsikūnyti į vis kitus garsius dainininkus. Pirmosiose laidose išbandžiusi Elvio Preslio ir Tinos Turner kaukes šou dalyvė L.Rasutis šįkart gavo dar vieną iššūkį – tapti Inga Valinskiene.
2012-09-20

„The Ball & Chain“ atliko legendinę N. Paltinienės dainą

Šeimyninis duetas „The Ball & Chain“ tęsia gyvai atliekamų dainų įvairiose Vilniaus vietose vaizdo įrašų seriją. Šįkart „Neringos“ restorane jiedu linksmai perdainavo legendinę Nelly Paltinienės ir Eugenijaus Ivanausko dainą „Tu Ateik į Pasimatymą“. „Tiesa pasakius, tai malonus sutapimas, kad būtent šią dainą atliekame „Neringoje“. Juk mūsų su Jurgiu vienas pirmųjų pasimatymų irgi vyko čia“, – prisimena šeimyninio dueto puselė Erica Jennings ir pirštu parodo į salės gilumoje pastatytą kamp...
2012-01-25
Į viršų