nelaimingi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nelaimingi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nelaimingi“.

Lietuva – turtingojo pasaulio dalis: kodėl žmonės tokie nelaimingi?

Nors pagal laimės indekso rodiklius Lietuva nėra žemoje vietoje, kai kurie žmonės teigia, kad yra nelaimingi. Apie tai, kodėl žmonės net ir turėdami socialines garantijas gali jautis nelaimingi naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“ pasakoja Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro vadovas, gydytojas psichiatras Martynas Marcinkevičius.
2023-10-30

Vestuvių ženklai, kurie lemia nelaimingą santuoką – tiesa šokiruos

Vestuvių fotografai su savo klientais praleidžia labai daug laiko, todėl jie žino bene pagrindinius neilgai truksiančios santuokos požymius. Štai į ką dėmesį atkreipia vestuvių ceremonijas ir puotas fotografuojantys užsienio menininkai. 1.Vestuvių fotografijos domina ne abu būsimus sutuoktinius „Fotosesijos ir nuotraukos domina ne visus žmones. Tiesą sakant, tenka bendrauti su poromis, kurių vienam patinka viskas, išskyrus būti fotografuojam vestuvių dieną.
2018-02-27

Dažniausiai nelaimingi atsitikimai persekioja moksleivius, vadybininkus ir bedarbius

 Daugiausia nelaimingų atsitikimų patiria moksleiviai iki 18 metų. Taip pat neretai susižeidžia studentai, darbininkai ir vadybininkai. Į daugiausiai nelaimingų atsitikimų patiriančių asmenų sąrašą pakliuvo ir bedarbiai, rodo ne gyvybės draudimo bendrovės BTA duomenys. „Pastebėjome, kad dažniausiai nuo nelaimingų atsitikimų nukenčia moksleiviai iki 18 metų. Per pirmus keturis šių metų mėnesius jau užfiksavome net 288 tokio tipo atvejus.
2015-05-25

Paskelbtos 28 nelaimingiausios valstybės pasaulyje

„Business Insider“ paskelbė 28 valstybių, kuriose žmonės yra nelaimingiausi, sąrašą.   28. Pakistanas Liūdesio rodiklis: 21,9 Didžiausią įtaką jam daro didelės palūkanos.   27. Barbadosas  Liūdesio rodiklis: 22,9 Didžiausią įtaką jam daro nedarbas.   26. Portugalija Liūdesio rodiklis: 23,5 Didžiausią įtaką jam daro nedarbas. 25. Urugvajus Liūdesio rodiklis: 23,8 Didžiausią įtaką jam daro didelės palūkanos.
2014-04-29

Kodėl žmonės yra nelaimingi

Nesi patenkintas savo profesiniu ar asmeniniu gyvenimu? Tokiu atveju problema slypi ne tavo vaikystėje ar laimės trūkume, ar aplinkiniuose. Problema esi tu. Jei mums nesiseka gyvenime, tai tik dėl mūsų kaltės. Galbūt problema yra tai, kuo mes tikime ir ką mes darome. „Business Insider“ pateikia kelias pagrindines priežastis užkertančias kelią į laimę.
2013-07-04

Vienišų širdžių visuomenė

Stenfordo universiteto mokslininkai, vadovaujami Alexo Jordano, tvirtina, kad žmonės, kurie seka kitų gyvenimą internete, tampa nelaimingesni. Tyrimo idėja kilo tada, kai mokslininkas sykį pastebėjo, kad po svetimų nuotraukų peržiūros „Facebook'e“ jo draugai paprastai nuliūsta, „jie buvo įsitikinę, kad visų kitų gyvenimas yra nuostabus“, – tvirtina A. Jordanas.
2012-06-13
Į viršų