Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nba lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nba lyga“.

Drąsi prognozė: Sabonis taps naudingiausiu NBA sezono krepšininku

Artėjant naujajam NBA sezonui, Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) žiniasklaidoje atsiranda vis daugiau straipsnių susijusių su stipriausia pasaulio krepšinio lyga. Šį kartą lietuvių akį patraukė „Clutch Points“ leidinio žurnalistas Joey Mistrettas. Jo publikacijoje teigiama, kad Domantas Sabonis gali tapti naudingiausiu 2023–2024 m. sezono krepšininku. Savo nuomonę amerikietis grindžia kelias faktoriais.
167 2023-09-18

Jonas Valančiūnas apkartino MVP vakarą Denveryje – „Pelicans“ surengė spurtą rungtynių pabaigoje

Antrąją pergalę iš eilės NBA lygoje pasiekė Naujojo Orleano „Pelicans“ (20/32) komanda, kurios marškinėlius vilki Jonas Valančiūnas. Lietuvio klubas svečiuose 113:105 (27:29, 24:23, 31:30, 31:23) pranoko Denverio „Nuggets“ (28/24) krepšininkus, kuriems tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui. 32 minutes rungtyniavęs J.Valančiūnas pelnė 18 taškų (7/10 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas ir 5 sykius pažeidė taisykles.
2022-02-05

Kristapas Porzingis prakalbo apie žaidimą su Dončičiumi: „Mes su Luka turime vieną rimtą pranašumą“

Dalaso „Mavericks“ komandos latvis Kristapas Porzingis išskyrė vieną pranašumą, kurį jis ir Luka Dončičius turės prieš varžovus. Aukštaūgis teigė, kad tai yra jų komunikavimas aikštėje. „Mes galime susikalbėti ispaniškai ir mūsų niekas nesupras aikštėje“, – sakė K.Porzingis. Tiek latvis, tiek slovėnas karjeros pradžioje rungtyniavo Ispanijos klubuose.
2021-10-02

Darius Songaila neišgelbėjo „Hornets“

Naujojo Orleano „Hornets“ komanda, kuriai atstovauja Darius Songaila, NBA čempionate svečiuose 92:98 (22:26, 25:25, 22:25, 23:22) nusileido Toronto „Raptors“ krepšininkams. D. Songaila per 15 minučių surinko 8 taškus (dvitaškiai 4/6), atkovojo 2 kamuolius ir 3 sykius prasižengė. „Hornets“ (12/14) komandai Davidas Westas (12 atk. kam.) surinko 21, Emeka Okaforas (11 atk. kam.) – 16, Predragas Stojakovičius – 12, Chrisas Paulas (8 atk. kam., 7 rez. perd.
2009-12-21

„Nuggets“ žvaigždė patyrė kirkšnies traumą

Denverio „Nuggets“ ekipos atakų organizatorius Chauncey Billupsas trečiadienį vykusiose NBA čempionato rungtynėse su Hiustono „Rockets“ klubu patyrė kirkšnies traumą. 33 metų 191 cm ūgio gynėjas traumą patyrė trečiojo kėlinio pradžioje ir į aikštelę nebegrįžo. Priminsime, kad mačą rezultatu 111:101 laimėjo „Nuggets“ krepšininkai. Šį sezoną Ch.
2009-12-18

P. Gasolio metinė alga bus 20 mln. JAV dolerių

JAV žiniasklaida teigia, kad Los Andželo „Lakers“ ekipa artėja prie sutarties su ispanu Pau Gasoliu pratęsimo. Sakoma, kad vienas geriausių Europos krepšininkų su NBA čempionais sutartį pratęs dar trims sezonams. 29 metų 213 cm ūgio puolėjas šiuo metu rungtyniauja pagal sutartį, kurią prieš kelerius metus pasirašė su Memfio „Grizzlies“ komanda. P. Gasolis šiemet uždirbs 16,5 milijono dolerių, kitąmet – 17,8 mln. dolerių, o po 2010/11 metų sezono taps laisvuoju agentu.
2009-12-18

NBA lygoje – „Cavs“ ir „Hornets“ pergalės

Ketvirtąją pergalę iš eilės NBA čempionate iškovojo Klivlendo „Cavaliers“ komanda su Žydrūnu Ilgausku, kuri svečiuose 108:101 (32:26, 28:29, 23:25, 25:21) įveikė Filadelfijos „Sixers“ ekipą. Ž. Ilgauskas per 16 min. surinko 6 taškus (dvitaškiai 3/6), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 1 metimą ir 3 kartus prasižengė. Klivlendo komandai (19/7) LeBronas Jamesas pelnė 36 taškus, Mo Williamsas – 12, Andersonas Varejao – 11, Shaquille‘as O'Nealas (9 atk. kam.