nba. krepšinis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nba. krepšinis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nba. krepšinis“.

Jonas Valančiūnas dvigubu dubliu prisidėjo prie triuškinamos „Raptors“ pergalės

„Raptors“ tik pirmajame kėlinyje leido svečiams iš Filadelfijos pasispardyti – vėliau nuolat didindama savo pranašumą Toronto komanda atvėrė net 31 taško prarają. Penktuoju dvigubu dubliu šį sezoną prie pergalės prisidėjo Jonas Valančiūnas. „Raptors“ pirmadienį namie įveikė „76ers“ ekipą 122:95. JV per 22 minutes pelnė 12 taškų (6/12 dvitaškių), atkovojo 11 kamuolių, blokavo du metimus, perėmė kamuolį ir kartą suklydo.
2016-11-29

J. Valančiūnas prie „Raptors“ pergalės Filadelfijoje prisidėjo kukliai

Penktą pergalę dvyliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei ketvirtą vietą Rytų konferencijoje pakilo Toronto „Raptors“ klubas su Jonu Valančiūnu, trečiadienį svečiuose bemaž 11 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 108:98 (25:25, 30:23, 38:29, 15:21) privertęs pasiduoti septintojoje pozicijoje Rytuose esančius Filadelfijos „76ers“ (5 pergalės ir 8 pralaimėjimai) krepšininkus.