Gairės

Navickienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Navickienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Navickienė“.

DIENOS PJŪVIS. Lietuvą sukrėtė vaiko perdavimo drama: interviu su Monika Navickiene

Internete žaibiškai išplitus įrašui, kuriame mama dalijasi vaizdu, kaip rugsėjį Vaiko teisių apsaugos specialistai kartu su policija iš jos paėmė sūnų, sukėlė jau ne tik eilinių tautiečių pyktį. Į vaizdo įrašą sureagavo ir prezidentas Gitanas Nausėda. Šalies vadovas feisbuke pažėrė kritikos vaiko teisių specialistams. Esą jėga, kurią prieš mažametį panaudojo Vaiko teisės, buvo nepamatuota. Tiesa, pasak socialinės apsaugos ir darbo ministrės Monikos Navickienės, prezidentas užsiima populizmu.

Prezidentūra: šalies vadovą sukritikavusi M. Navickienė užsiima politikavimu

Šalies vadovo reakciją į vaiko paėmimo iš šeimos įrašą sukritikavusi socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė vietoj rūpesčio vaiko teisėmis užsiima politikavimu, antradienį pareiškė Prezidentūra. M. Navickienė anksčiau pareiškė, jog vaiko teisių specialistus kritikavęs Gitanas Nausėda vaikėsi populiarumo.

Navickienė: tėvų globos netekę vaikai turi teisę gyventi šeimai artimoje aplinkoje

Penktadienį socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė Plungės rajone atidarė bendruomeninius vaikų globos namus. Bendruomeniniai vaikų globos namai steigiami tam, kad tėvų globos netekę vaikai galėtų gyventi aplinkoje, kuo artimesnėje šeimai. Plungės bendruomeniniuose vaikų globos namuose gyvens 8 vaikai, tarp kurių ir turintys negalią, rašoma ministerijos pranešime spaudai. „Atidarydama kiekvienus tokius namus jaučiuosi ypatingai.

DIENOS PJŪVIS. Ar gyventojai turės už ką balsuoti? Prezidento rinkimai jau artėja

Artėjant prezidento rinkimams vis daugiau politikų prabyla apie kandidatūrą užiimti šį postą. Tačiau jo siekia tikrai ne visi – Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis paskelbė nedalyvausiantis prezidento rinkimuose. Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė pranešė dar svarstanti šią galimybę, o premjerė Ingrida Šimonytė savo sprendimą ketina skelbti jau netrukus.

Navickienė, Anušauskas, Saudargas apsisprendė nedalyvauti konservatorių kandidato į prezidentus rinkimuose

Seimo vicepirmininkas Paulius Saudargas, krašto apsaugos bei socialinės apsaugos ir darbo ministrai Arvydas Anušauskas ir Monika Navickienė nesieks tapti valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatais į prezidentus. „Aš manau, kad jeigu premjerė eina į rinkimus, tai, be abejonės, aš tikrai į atrankinius turus nepretenduoju“, – trečiadienį Vilniuje žurnalistams sakė A. Anušauskas.

Navickienė: Marijampolė demonstruoja proveržį žmonių su negalia pertvarkos srityje

Marijampolėje pirmadienį atidaromi globos namai didina paslaugų prieinamumą sunkią negalią turintiems žmonėms, o šis miestas rodo proveržį žmonių su negalia institucinės globos pertvarkos srityje, sako socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė. Ji pirmadienį dalyvaus Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų naujo Šešupės globos namų padalinio atidaryme.  Pasak ministrės, Marijampolės savivaldybė rodo proveržį šioje srityje ir yra pavyzdys kitoms šalies savivaldybėms.

Navickienė: pensijų kaupimo sistemos pokyčius siūlau aptarti po KT išaiškinimo

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė sako, kad galimus pensijų kaupimo sistemos pokyčius, tarp jų ir Prezidentūros idėją įteisinti galimybę pensijų kaupimo fondų dalyviams kartą per gyvenimą išsiimti iki ketvirtadalio sukauptų lėšų, reikėtų aptarti gavus Konstitucinio Teismo (KT) išaiškinimą.
Aktualijos 2023-09-28

Navickienė: diskusijoje dėl Stambulo konvencijos KT įneštų teisinių argumentų

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė sako Seime palaikysianti sprendimą kreiptis į Konstitucinį Teismą (KT) išaiškinimo dėl Stambulo konvencijos atitikties Konstitucijai, nes tai atvertų racionalesnę diskusiją, paremtą teisiniais argumentais.

Ukrainiečiai kantriai laukia vėluojančių kompensacijų Lietuvoje: „Esu dėkinga ir nieko negaliu reikalauti, aš galiu tik paprašyti“

Stringa valstybės parama ukrainiečiams. Valdžios žadėtos kompensacijos už būsto nuomą Vilniuje kai kurie nuo karo pabėgę žmonės nesulaukia beveik pusmetį. Duoti kompensaciją ar ne sostinėje sprendžianti savivaldybės įmonė prisipažįsta, kad neišnagrinėjo prašymų, kuriuos žmonės parašė dar kovo mėnesį.  Nuo karo Ukrainoje bėgdama Ala su šeima nepaliko likimo valiai ir kalaitės Lapos. Ji tapo tikra paguoda retai iš namų išeinančiai pensininkei.

DIENOS PJŪVIS. Interviu su Monika Navickiene – kaip pavyko pargabenti kūdikį iš Rusijos?

Algirdo Švanio pagrobtos iš motinos dukters sugrąžinimas į Lietuvą – panašus į detektyvą. Vos Švanys iš akių paleido 9 mėnesių mergytę, motina skubiai pasislėpė Lietuvos konsulate Kaliningrade. O vėliau išskubėjo į pasienį, kur po patikros Rusijos pasieniečiai ją su kūdikiu išleido į Lietuvą. Aiškėja, kad Švanys Kaliningrado srityje dukterį laikė pasibaisėtinomis sąlygomis – alkaną ir apleistoje sodyboje be grindų.
2023-09-07
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų