navalno mirtis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „navalno mirtis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „navalno mirtis“.

Navalno motinai prabilus apie Kremliaus ultimatumą – žinia iš Putino kritiko komandos

Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno sąjungininkai pažadėjo sumokėti 20 tūkst. eurų saugumo pajėgoms už „vertinga išsamią informaciją“, susijusią su Aleksejaus Navalno mirtimi. Pasidalinusiam informacija su opozicijos lyderio komanda, advokatas Ivanas Ždanovas pažadėjo padėti jam išvykti iš Rusijos – jei asmuo, pasidalijęs informacija, to norės.
2024-02-23

Skelbiama, kas parašyta Navalno mirties ataskaitoje

Praėjusį penktadienį Arkties kalėjime mirusio Rusijos opozicionieriaus motinai pagaliau leista pamatyti sūnaus kūną morge. Atiduoti artimiesiems jo lengvai neketina – Liudmila Navalnaja teigia sulaukusi valdžios grasinimų ir reikalavimo surengti slaptas laidotuves. Ketvirtadienį taip pat paskelbta, kas parašyta Kremliaus kritiko mirties ataskaitoje.
2024-02-22

Buvusi JAV ambasadorė JT sukritikavo Trumpą už jo tylą dėl Navalno mirties

Buvusi JAV ambasadorė Jungtinėse Tautose Nikki Haley, kuri varžosi su eksprezidentu Donaldu Trumpu dėl respublikonų kandidato į Jungtinių Valstijų prezidentus nominacijos, sekmadienį sukritikavo jį už tylą dėl Rusijos opozicijos lyderio Aleksejaus Navalno mirties.
2024-02-18

Julija Navalnaja po vyro mirties Rusijoje lankysis Briuselyje

Rusijos opozicionieriaus Aleksejaus Navalno našlė Julija Navalnaja pirmadienį lankysis Briuselyje, kur susitiks su ES užsienio reikalų ministrais ir Europos Vadovų Tarybos pirmininku Charlesu Micheliu. Kvietimu J. Navalnajai siunčiama „stipri paramos kovotojams už laisvę Rusijoje žinutė“ ir pagerbiamas A. Navalno atminimas, X platformoje rašė aukščiausio lygio ES diplomatas Josepas Borrellis.
2024-02-18

Brazilijos prezidentas įspėja nedaryti skubotų išvadų dėl Navalno mirties

Brazilijos prezidentas Luizas Inacio Lula da Silva sekmadienį įspėjo neskubėti daryti išvadų dėl Rusijos opozicijos veikėjo Aleksejaus Navalno mirties.  BRICS šalių susitikime dalyvavęs Brazilijos prezidentas sakė, kad šiuo metu svarbu vengti „spekuliacijų“ ir palaukti skrodimo rezultatų.
2024-02-18

Julija Navalnaja: stojiška Aleksejaus partnerė, nemačiusi vyro dvejus metus

Julija Navalnaja savo vyro Aleksejaus nematė dvejus metus, kai kalbėjo Miuncheno saugumo konferencijoje, pasklidus žiniai, kad jis mirė pataisos kolonijoje Arktyje. Su ašaromis akyse J. Navalnaja, – kuri daugiau nei dešimtmetį buvo šalia savo vyro, šiam metus iššūkį prezidento Vladimiro Putino valdymui, – giliai įkvėpė: „Jei tai tiesa, noriu, kad Putinas ir visa jo aplinka, Putino draugai ir jo vyriausybė žinotų: jie atsakys už tai, ką padarė mūsų šaliai, mano šeimai, mano vyrui.
2024-02-18

JAV ambasadorė Maskvoje atvyko pagerbti Navalną, policijai imantis griežtų suvaržymų

Jungtinių Valstijų ambasadorė Maskvoje sekmadienį aplankė improvizuotą memorialą Aleksejui Navalnui atminti, Rusijos valdžiai slopinant mirusio opozicijos lyderio pagerbimą. Teisių gynimo grupės teigia, kad policija sulaikė daugiau kaip 400 žmonių, dalyvavusių mitinguose už penktadienį Arkties kalėjime mirusį pagrindinį prezidento Vladimiro Putino kritiką.
2024-02-18

Žiniasklaida: Navalno kūnas yra Salechardo rajono ligoninės morge

Mirusio Rusijos opozicionieriaus Aleksejaus Navalno kūnas buvo nuvežtas į Salechardo rajono klinikinės ligoninės morgą, praneša „Mediazona“, remdamasi „Novaja Gazeta Europe“. Vieno šaltinio duomenimis, kūnas iš pradžių buvo nuvežtas į Labytnangio miestą, bet vasario 16 d. vakare buvo pervežtas į Salechardo ligoninę Taikos gatvėje (rus.: ul.
2024-02-18

Rusijoje sulaikyta daugiau nei 400 žmonių, norėjusių pagerbti Navalną

Daugelyje Rusijos miestų buvo sulaikomi žmonės, besirinkę pagerbti Aleksejų Navalną po jo mirties, praneša „Deutsche Welle“. Pareigūnai Rusijoje sulaikė daugiau nei 400 žmonių, dalyvavusių renginiuose atminti Rusijos opozicionierių A. Navalną. Žmogaus teisių organizacijos „OVD-Info“ duomenimis, jo rėmėjai buvo sulaikyti 36-iuose miestuose, įskaitant Maskvą, Sankt Peterburgą ir Belgorodą. Žinias apie A. Navalno mirtį patvirtino jo bendražygiai.
2024-02-18

Prie Rusijos ambasados rusas išpylė raudonų dažų: protestavo dėl Navalno mirties

Ant šaligatvio prie Rusijos ambasados Vilniuje jaunas rusas išpylė raudonų dažų, taip jis protestavo prieš Rusijos valdžią po opozicijos lyderio Aleksejaus Navalno mirties, pranešė policija. Anot Policijos departamento, raudonos spalvos dažais apipiltas nedidelis plotas šaligatvio, esančio prie Rusijos ambasados Ukrainos Didvyrių gatvėje, pastebėtas penktadienį apie 16 val.  Įvykio vietoje sulaikytas Rusijos pilietis (gim.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų