navalnaja

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „navalnaja“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „navalnaja“.

Julija Navalnaja: „Putinas yra mano priešas“

Vladimiras Putinas nužudė Aleksejų Navalną, pareiškė Rusijos opozicionieriaus našlė Julija Navalnaja. Apie tai ji kalbėjo išskirtiniame interviu „Time“. J. Navalnaja buvo įtraukta į leidinio 100 įtakingiausiųjų sąrašą.
2024-04-17

Po Volkovo užpuolimo Vilniuje Navalnaja nusisamdė sargybinį: „Nežinome, kas bus toliau“

Kovo 12 d. Vilniuje vyras su plaktuku užpuolė vieną iš artimiausių Rusijos opozicionieriaus Aleksejaus Navalno draugų ir sąjungininkų Leonidą Volkovą. Po šio išpuolio A. Navalno našlė Julija Navalnaja nusisamdė asmens sargybinį. Apie tai ji papasakojo interviu „Time“. Navalnaja: „Kai esi pernelyg nerūpestingas, gali padaryti klaidų“ Anot J. Navalnajos, išpuolis prieš L. Volkovą yra siaubingas.
2024-04-17

Julija Navalnaja atskleidė, kaip sužinojo apie Aleksejaus Navalno mirtį: „Tai buvo siaubinga“

Rusijos opozicionieriaus Aleksejaus Navalno našlė Julija Navalnaja interviu „Time“ papasakojo apie vasario 16-ąją – dieną, kai sužinojo, kad mirė jos vyras. J. Navalnaja buvo įtraukta į „Time“ įtakingiausiųjų sąrašą ir davė leidiniui išskirtinį interviu. Jame ji papasakojo apie paskutinį kartą, kai matė savo vyrą gyvą ir apie dieną, kai sužinojo, kad jis mirė. Žinia apie Navalno mirtį pasiekė viešbučio kambaryje Kai pasirodė žinia apie A. Navalno mirtį, J. Navalnaja viešėjo Miunchene.
2024-04-17

Navalnaja šviečia Vakarų gyventojus: Putinas nėra politikas, jis yra banditas ir elgtis su juo reikia kaip su banditu

Rusijos kalėjimuose nukankinto opozicionieriaus Aleksejaus Navalno našlė Julija Navalnaja „The Washington Post“ komentare kreipėsi į Vakarų lyderius dėl Vladimiro Putino stabdymo ir papasakojo vakariečiams, kaip reiktų reaguoti į Kremliaus agresiją. J. Navalnaja priminė, kad V. Putinas nėra tipinis korumpuotas politikas, prie kokių yra pripratę žmonės Vakaruose, o elementarus banditas (gangsteris). „Putinas – ne politikas, jis – banditas.
2024-03-13

Navalnaja jautriai atsisveikino su savo vyru: „Ačiū tau už 26 absoliučios laimės metus“

„Aš nežinau, kaip gyventi be tavęs, bet pasistengsiu, kad tu ten, viršuje, džiaugtumeisi dėl manęs ir didžiuotumeisi manimi“, –  Julija Navalnaja atsisveikino su vyru žinute „Instagram“ socialiniame tinkle. Julija Navalnaja savo „Instagram“ tinkle paskelbė vaizdo įrašą su Aleksejumi, prie jo pridėdama tokį tekstą: „Lioša, ačiū tau už 26 absoliučios laimės metus. Taip, net ir už tuos paskutinius trejus laimės metus.
350 2024-03-01

Navalnaja Europos parlamentarams: jūsų notos ir gilūs susirūpinimai yra nieko verti, kovoje su banditu Putinu reikia kitų metodų

Aleksandro Navalno našlė Julija, kalbėdama Europos Parlamente, akcentavo bejėgiškumo jausmą prieš V. Putino veiksmus ir ragino „imtis nestandartinių priemonių“. „Praėjusį savaitgalį suėjo du metai, kai Putinas pradėjo plataus masto karą prieš Ukrainą. Bedievišką, begėdišką. Visas pasaulis puolė į pagalbą Ukrainai. Tačiau praėjo du metai, daug nuovargio, daug kraujo, daug nusivylimų, o Putinas niekur nedingo“, – kalbėjo ji.
2024-02-28

Navalnaja nerimauja dėl Navalno laidotuvių: „Nesu tikra, ar jos bus taikios“

Velionio Rusijos opozicijos lyderio Aleksejaus Navalno našlė Julija Navalnaja trečiadienį pareiškė būgštaujanti, kad jos vyro laidotuvėms, suplanuotoms penktadienį Maskvoje, bus trukdoma, gali vykti areštai. „Kol kas nesu tikra, ar jos bus taikios, ar policija sulaikys tuos, kurie ateis atsisveikinti su mano vyru“, – Europos Parlamente sakė J. Navalnaja.
2024-02-28

Navalno našlė kaltina Putiną besityčiojant iš krikščionybės

Rusijos opozicionieriaus Aleksejaus Navalno našlė apkaltino prezidentą Vladimirą Putiną, kad jis tyčiojasi iš krikščionybės, rusų valdžiai bandant priversti velionio motiną sutikti su slaptomis laidotuvėmis po jo mirties įkalinimo įstaigoje. Šeštadienį paskelbtame vaizdo įraše Julija Navalnaja teigė, kad A. Navalno motina Liudmila, norinti, kad jai būtų grąžintas sūnaus kūnas, yra „tiesiog kankinama“ pareigūnų, pagrasinusių palaidoti A. Navalną Arkties kalėjime.
2024-02-24

Buvęs Ukrainos URM vadovas pakomentavo Bideno susitikimą su Navalno našle

Vakarų lyderiai gali mėginti padaryti Aleksejaus Navalno našlę Juliją „Rusijos opozicijos veidu“, Sviatlanos Cichanouskajos pavyzdžiu, tačiau tai neturės jokios praktinės įtakos padėčiai Rusijoje.
2024-02-23

Julija Navalnaja – kitas Kremliaus taikinys? Įspėja, kad režimas dės visas pastangas, siekdamas ją palaužti

Praėjus trims dienoms po to, kai Rusijos valdžios institucijos paskelbė, kad aršiausias šio dešimtmečio Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas mirė kalėjime į šiaurę nuo poliarinio rato, jo žmona Julija Navalnaja viešai pranešė, kad imsis savo vyro misijos nuversti Vladimiro Putino režimą. Daugelį metų ji stengėsi išvengti dėmesio. Dabar Aleksejaus Navalno našlė žada tęsti jo kovą. „Nužudydamas Aleksejų, Putinas nužudė pusę manęs, pusę mano širdies ir pusę mano sielos.
2024-02-20
REKLAMA
REKLAMA

Julijos Navalnajos paskyra „X“ buvo kurį laiką suspenduota

Socialinis tinklas „X“ buvo kuriam laikui suspendavęs Julijos Navalnajos paskyrą, praėjus vienai dienai po jos sukūrimo ir keturioms dienoms po jos vyro, Rusijos opozicionieriaus Aleksejaus Navalno mirties. Paskyros @Yulia_Navalnaya puslapyje antradienį apie valandą buvo matyti pranešimas: „Paskyra suspenduota. „X“ suspenduoja paskyras, kurios pažeidžia „X“ taisykles.“ Jame buvo pateikta nuoroda į svetainės naudojimo taisykles, tačiau nenurodyta konkreti paskyros suspendavimo priežastis.
2024-02-20

Navalnaja pareiškė, kad jai nerūpi Kremliaus komentarai

Rusijos opozicijos lyderio Aleksejaus Navalno našlė Julija Navalnaja antradienį pareiškė, kad jai nerūpi Kremliaus reakcija į jos kaltinimus, jog už jo mirties stovi prezidentas Vladimiras Putinas. „Man nerūpi, kaip žudiko spaudos sekretorius komentuoja mano žodžius“, – rašė J. Navalnaja, kuri pažadėjo tęsti savo vyro darbą.
2024-02-20

Navalnaja pažadėjo tęsti savo vyro darbą už Rusijos „laisvę“

Aleksejaus Navalno našlė Julija Navalnaja pirmadienį apkaltino prezidentą Vladimirą Putiną nužudžius jos vyrą ir pažadėjo tęsti jo darbą, praėjus trims dienoms po jo mirties Rusijos Arkties kalėjime. Jos vaizdo kreipimasis pasirodė Kremliui pareiškus, kad jo mirties priežasčių tyrimas „tęsiamas“, o jo motinai Liudmilai jau trečią dieną neleidžiama pamatyti kūno.
2024-02-19

Julija Navalnaja vos sulaikė ašaras: „Žinome, dėl ko būtent Putinas prieš 3 dienas nužudė Aleksejų“

Aleksejaus Navalno našlė pirmadienį pareiškė, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nužudė jos vyrą. Šis jos pareiškimas paskelbtas praėjus trims dienoms po jo mirties Arkties kalėjime. Pirmadienį paskelbtame vaizdo įraše Julija Navalnaja, vos laikydama ašaras, sakė: „Prieš tris dienas Vladimiras Putinas nužudė mano vyrą Aleksejų Navalną.
2024-02-19

Navalnaja po Aleksejaus Navalno mirties susitiks su Europos Sąjungos ministrais

Aleksejaus Navalno našlė pirmadienį Briuselyje susitiks su europiečių užsienio reikalų ministrais, pranešė Europos Sąjungos pareigūnai, Rusijos teismams įkalinus dešimtis žmonių, sulaikytų per Kremliaus kritiko atminimo mitingus.  47 metų A. Navalnas mirė penktadienį vienoje Arkties pataisos kolonijoje, kur buvo nuteistas kalėti 19 metų pagal kaltinimus, kuriuos nepriklausomos teisių gynimo grupės ir Vakarų šalys pasmerkė kaip kerštą už opoziciją Kremliui.
2024-02-19

Navalnaja pasidalijo širdį veriančia vyro nuotrauka: „Myliu tave“

Kremliaus parankinių nukankinto Rusijos kalėjimuose opozicionieriaus Aleksejaus Navalno žmona Julija savo „Instagram“ tinklo paskyroje pasidalijo jautria žinute. Anksčiau ji dėl vyro mirties apkaltino Vladimirą Putiną ir pareiškė, kad jis turi būti nubaustas. Julijos Navalnajos „Instagram“ paskyroje publikuota jųdviejų nuotrauka ir prierašas: „Myliu tave“. Tuo metu tiek pati A. Navalno šeima, tiek opozicionieriaus advokatai ir komandos nariai vis dar tiksliai nežino, kur yra jo kūnas.
2024-02-18

Žiniasklaida: Navalno žmona iš Rusijos pasitraukė į Vokietiją

Kalinamo Rusijos opozicijos lyderio Aleksejaus Navalno žmona Julija Navalnaja trečiadienį atskrido į Vokietiją, pranešė savaitraštis „Der Spiegel“, remdamasis neįvardytais šaltiniais. Pasak leidinio, J. Navalnaja į Frankfurtą prie Maino atskrido privataus vizito, bet kitų detalių nepateikiama. Anksčiau vienas informuotas šaltinis naujienų agentūrai „Interfax“ sakė, kad J. Navalnaja paliko Rusiją. Pasak pašnekovo, ji išskrido iš Maskvos Domodedovo oro uosto reisu į Frankfurtą.
2021-02-12
Į viršų