nauris bulvitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nauris bulvitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nauris bulvitis“.

„A lygos“ klubai veržiasi diržus

Nors Lietuvoje už lango oro sąlygos idealios žiemos sportui, šalies futbolo klubai jau bunda iš žiemos miego. A lygos komandos po truputį pradeda rengtis naujajam sezonui, kurio pradžia numatyta kovo viduryje. Nuo pastarojo Lietuvos čempionato, kuriame triumfavo Panevėžio "Ekranas", dar neprabėgo du mėnesiai. Tačiau elitinės lygos klubai jau pamiršo praeities kovas ir braižo 2009-ųjų sezono kontūrus.
2009-01-07

„Šiaulių“ vienuolikė vyks į Estiją

Lietuvos futbolo A lygos turnyrui besirengianti „Šiaulių“ komanda - 24 futbolininkai bei treneriai - trečiadienį išvyko į Estiją.Taline šiauliečiai treniruosis ir sužais dvejas kontrolines rungtynes su vietos ekipomis - „Levadia“ (vasario 23 d.) bei TVMK (vasario 26 d.).Pasak šiauliečių klubo svetainės internete, į Estiją išvyko ir du potencialūs komandos naujokai - gynėjas latvis Nauris Bulvitis bei vartininkas Liudvikas Valius.
2008-02-20

"Šiaulių" vienuolikės lygiosios kontroliniame mače Latvijoje

Naujajam sezonui besirengiantys "Šiaulių" futbolininkai šeštadienį išvykoje kontrolines rungtynes Kekavos "Auda" (Latvija) ekipa baigė lygiosiomis 1:1 (0:0). Pasak "Šiaulių" klubo svetainės internete, pirmajame kėlinyje neišnaudoję gausybės progų įmušti, šiauliečiai antrojo kėlinio pradžioje buvo nubausti įvarčiu į savuosius vartus. Tačiau netrukus rezultatą, po Mindaugo Lukoševičiaus perdavimo, išlygino Tadas Špukas.