Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „naudingiausias“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „naudingiausias“.

Collinsas - naudingiausias „Betsafe–LKL“ gruodžio mėnesio žaidėjas

Šio sezono geriausius individualius pasirodymus surengęs ir penkias savaites paeiliui į simbolinį penketuką patekęs Chauncey Collinsas tapo naudingiausiu „Betsafe–LKL“ gruodžio mėnesio krepšininku. 24-erių Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ gynėjas ryškiausiai spindėjo tarp visų lygos krepšininkų gruodį. „Buvo puikus mėnuo, – 2019-ųjų pabaigą apibendrino Ch. Collinsas. – Komandą paliko dalis žaidėjų, buvo sunku svarstant, kurie krepšininkai liks komandos dalimi, kurie ne.
2020-01-02

Vilniaus „Rytą“ palikęs Suttonas Ispanijoje neturi sau lygių

Su Vilniaus „Ryto“ vadovybe ir treneriu Dainiumi Adomaičiu susipykęs bei į Ispaniją ir Burgoso „San Pablo“ persikėlęs amerikietis Domminique Suttonas naujame savo klube jaučiasi, ko gero, geriau, nei buvo galima įsivaizduoti. D. Suttonas kartu su Malagos „Unicaja“ aukštaūgiu Georgiu Šermadiniu tapo naudingiausiais Ispanijos pirmenybių vasario mėnesio krepšininkais. Naudingiausi žaidėjai buvo išrinkti jau dabar, nes Ispanijoje kitas varžybų etapas vyks tik kovo mėnesį.
2019-02-11

Gudaitis dominuoja Italijoje: buvo naudingiausias ir nukalė „AX Armani“ pergalę

Artūras Gudaitis buvo naudingiausias rungtynių žaidėjas, o Milano „AX Armani“ išvykoje nugalėjo Vilniaus „Ryto“ varžovus Europos taurėje – Turino „Fiat” komandą. Turine vykusi dvikova baigėsi Milano komandos pergale 93:71 (16:17, 27:19, 14:21, 36:14). Gudaitis aikštėje praleido 25 minutes ir pelnė 16 taškų (7/7 dvitaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 8 bei perėmė 1 kamuolį. Mindaugas Kuzminskas žaidė 12 minučių ir pasirodymą baigė su 3 taškais.
2018-11-05

Naudingiausias „Betsafe-LKL“ savaitės krepšininkas – „Neptūno“ legionierius

Dukart praėjusią savaitę triumfavusi Klaipėdos „Neptūno“ ekipa pasiekė dar vieną simbolinę pergalę – uostamiesčio legionierius Jerai Grantas tapo trečiosios savaitės „Betsafe–LKL“ naudingiausiu žaidėju. Amerikietis „Neptūnui“ padėjo sugrįžti į pergalių kelią, kai klaipėdiečiai įveikė Alytaus „Dzūkiją“ bei sutriuškino Prienų „Skycop“. Per dvejas rungtynes J. Grantas vidutiniškai rinko po 20,5 naudingumo balo.
2018-10-08

Naudingiausias LKL mėnesio žaidėjas – I. Vaitkus iš „Šiaulių“

Ignas Vaitkus galingai pradėjo naująjį „Betsafe–LKL“ sezoną ir tapo naudingiausiu rugsėjo mėnesio lygos krepšininku. „Šiaulių“ puolėjas per dvejas rungtynes rinko po 24 naudingumo balus ir pagal šį rezultatą ryškiai pranoko kitus lygos krepšininkus. „Toks įvertinimas, be abejo, reiškia daug, ypač po tokio skaudaus asmeniškai praėjusio sezono, – džiaugėsi I. Vaitkus, dėl dviejų traumų praėjusį sezoną sužaidęs tik 9 rungtynes. – Sugrįžti taip sėkmingai reiškia labai daug.
2018-10-02

Vaidas Čepukaitis vos per 22 minutes antrą kartą iš eilės tapo savaitės MVP

Naudingiausiu praėjusios savaitės LKL krepšininku išrinktas 27 metų 207 cm ūgio Utenos „Juventus“ vidurio puolėjas Vaidas Čepukaitis, kurio vienos geriausių sezono rungtynių leido „centrui“ antrą savaitės iš eilės matuotis MVP karūną. Mače su Šiaulių „Šiauliais“ V. Čepukaitis aikštelėje praleido 22 minutes per kurias pelnė 16 taškų (6/8 dvitašk., 4/6 baud. met.) , atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.
2016-11-21

Galingą pasirodymą surengęs ir pergalę „Juventus” ekipai atnešęs Vaidas Čepukaitis – savaitės MVP

Naudingiausiu praėjusios savaitės LKL krepšininku išrinktas 27 metų 207 cm ūgio Utenos „Juventus“ vidurio puolėjas Vaidas Čepukaitis, kurio geriausios sezono rungtynės atvedė uteniškius į gana netikėtą pergalę. Mače su Panevėžio „Lietkabeliu“ V. Čepukaitis aikštelėje praleido 27 minutes per kurias pelnė 20 taškų, atkovojo 12 atšokusių kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir surinko 33 naudingumo balus.
2016-11-14

Pavydėtiną taiklumą demonstravęs Tomas Delininkaitis – LKL savaitės MVP

Naudingiausiu praėjusios savaitės LKL krepšininku išrinktas 34 metų 190 cm ūgio Prienų – Birštono „Vytauto“ gynėjas Tomas Delininkaitis, kurio geriausios rungtynėse sezone atvedė komandą į ketvirtąją pergalę. Po vienerių rungtynių pertraukos į aikštelę sugrįžęs T. Delininkaitis buvo tiesiog fantastiškas mače su Utenos „Juventus“ – per 28 minutes gynėjas pelnė 25 taškus (2/2 dvitašk., 6/6 tritašk., 3/4 baud. met.
2016-10-31

Naudingiausias savaitės žaidėjas – du karjeros rekordus pasiekęs Saulius Kulvietis

Naudingiausiu praėjusios savaitės LKL krepšininku išrinktas 25 metų 206 cm ūgio Prienų–Birštono „Vytauto“ puolėjas Saulius Kulvietis, kurio efektyviausios rungtynės sezone atvedė komandą į pergalę prieš „Šiaulius“. Įspūdingiausiai S. Kulvietis atrodė mače su „Šiauliais“ – per 26 minutes praleistas aikštėje puolėjas pelnė 16 taškų (0/2 dvitašk., 4/5 tritašk., 4/4 baud. met.
2016-10-10

Savaitės žaidėjas – į pergales „Nevėžį“ vedęs Toni Prostranas

Naudingiausiu praėjusios savaitės LKL krepšininku išrinktas 25 metų 192 cm ūgio Kėdainių „Nevėžio“ įžaidėjas Toni Prostranas, kurio du dvigubi dubliai leido komandai iškovoti pirmąsias pergales sezone. Efektyviausiai T. Protranas žaidė trečiadienio mače su Prienų–Birštono „Vytautu“. Per 34 aikštelėje praleistas minutes kroatas pelnė 20 taškų (3/5 dvitašk., 4/6 tritašk., 2/2 baud. met.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 3 kamuolius, perėmė 1 kamuolį ir surinko 31 naudingumo balą.