natūralios veido kaukės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „natūralios veido kaukės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „natūralios veido kaukės“.

Veiksmingiausios valomosios veido kaukės: išbandykite

Tikriausiai žinote, kad veido odą reikia reguliariai valyti. Šiam reikalui naudojamos įvairios priemonės: losjonai ir tonikai, šveitikliai ir kaukės. Pastarosios, beje, ne tik valo odą, bet ir ją aprūpina naudingomis medžiagomis. Priklausomai nuo kaukės sudėties, oda gali būti papildomai drėkinama, maitinama ar sausinama. Toliau aprašomos kaukės tinka visiems odos tipams, tačiau daryti jas galima ne dažniau kaip 2 kartus per savaitę. Kaukė su moliu.
2023-04-04

Įspėja naminių kaukių mėgėjas: šiuos produktus naudokite atsargiai

Daugelis moterų savo odos priežiūrai nusprendžia naudoti įvairius natūralius produktus. Tačiau jei jie naudojami per daug, natūralūs produktai taip pat kenkia jūsų odai. Čia yra natūralūs produktai, su kuriais turite būti atsargiems. Šie natūralūs produktai pakenks jūsų odai, jei naudosite per dažnai. 1. Cinamonas. Tai labai aštrus prieskonis. Štai kodėl bandydami veido kaukes su cinamonu, turite būti atsargūs. Šis prieskonis gali sudirginti odą.
2022-02-21

Išbandykite šias veido kaukes: oda bus švelni ir spindinti

Medus yra puikus saldiklis, bet taip pat jį galima naudoti kaip natūralų vaistą. Jis naudingas sveikatai ir grožiui. Medus gali būti naudojamas odai regeneruoti, atkuriant jos šviesumą, nuraminant jautrią ir sudirgintą odą. Medaus kaukės apsaugo nuo odos spalvos pasikeitimo, pašalina raukšles ir palieka odą glotnią ir švelnią liečiant. Šiame straipsnyje rasite keletą „pasidaryk pats“ medaus kaukių, skirtų bet kokiai odai, receptų.
2020-05-23
Į viršų