nathanas adrianas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nathanas adrianas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nathanas adrianas“.

Plaukikas Simonas Bilis olimpiados 50 m rungties laisvuoju stiliumi finale finišavo aštuntas

Išvakarėse dukart Lietuvos rekordą pagerinęs plaukikas Simonas Bilis penktadienį Rio de Žaneiro vasaros olimpinių žaidynių plaukimo varžybų vyrų 50 m laisvuoju stiliumi rungties finale neaplenkė nė vieno varžovo ir užėmė aštuntą vietą. Lietuvos plaukiko rezultatas – 22,08 sekundės. Auksas 50 m laisvuoju stiliumi rungties finale atiteko amerikiečiui Anthony'iui Ervinui (21,40 sek.), sidabrą pelnė Florent'as Manaudou (21,41 sek.
2016-08-13

Simonas Bilis pateko į 50 metrų rungties laisvuoju stiliumi pusfinalį

Ketvirtadienį Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse su keturioliktu rezultatu tarp šešiolikos vyrų 50 m laisvuoju stiliumi rungties dalyvių pateko Simonas Bilis, kuris vienuoliktajame atrankos plaukime finišavo penktas – 22,01 sekundės. Tokį pat – 22,01 sekundės – rezultatą pademonstravo ir japonas Shinri Shioura. Kvalifikacinėse varžybose 50 m laisvuoju stiliumi greičiausiai nuplaukė bei pusfinalio favoritais bus ukrainietis Andrejus Govorovas (21,49 sek.
2016-08-11

Mančesterio baseine – trys planetos plaukimo rekordai

Trečiadienį Anglijoje prasidėjusiose pasaulio plaukimo pirmenybėse trumpame 25 m ilgio baseine užfiksuoti trys planetos rekordai. Aukso medalį moterų 400 m rungtyje kompleksiniu būdu iškovojusi olimpinė čempionė Kirsty Coventry iš Zimbabvės distancijoje sugaišo 4 minutes 26,52 sekundės. Ankstesnis šios rungties pasaulio rekordas (4:27,83) nuo 2002 metų sausio 19 dienos priklausė ukrainietei Janai Kločkovai.