natalya coyle

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „natalya coyle“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „natalya coyle“.

Lauros Asadauskaitės įpėdinė: 25-erių lietuvė – pasaulio taurės varžybų prizininkė

Šiandien Astanoje vykusiame 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės moterų varžybų finale Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė užėmė trečiąją vietą, o Ieva Serapinaitė – 10-ąją. Fechtavimosi rungties varžybos vyko ketvirtadienį.
2018-06-22

Puikus L. Asadauskaitės-Zadneprovskienės startas pasaulio čempionato finale

Kaire (Egiptas) šiandien prasidėjo 2017 metų pasaulio čempionato moterų varžybų finalas, kuriame dalyvauja Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Lina Batulevičiūtė. Moterys šiandien kovojo fechtavimosi pagrindiniame etape, kuriame labai gerai sekėsi mūsų olimpinei čempionei. L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė laimėjo 21 kovą iš 35 ir rungtyje užėmė 5-ąją vietą. Vilnietė į savo sąskaitą įsirašė 226 taškus. Tuo metu L. Batulevičiūtei fechtuotis nesisekė.
2017-08-26

Lietuviai sulaukė replikų dėl baseino ir pagyrų dėl Vingio parko

Šiuolaikinės penkiakovės šventė baigėsi. Finišavo keturias dienas trukęs pasaulio taurės finalas. Sekmadienį vyko mišrios estafetės. Jose lietuviai Ieva Serapinaitė ir Justinas Kinderis užėmė šeštąją vietą. Poziciją lėmė fechtavimo rungtis Ieva ir Justinas iki paskutiniosios kombinuotos bėgimo bei šaudymo rungties buvo pirmajame trejete. „Fechtavimo rungtyje praleidome per daug dūrių. Jie buvo labai brangūs.