Natalija Nepriajeva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Natalija Nepriajeva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Natalija Nepriajeva“.

Dar vieną auksą iškovojusi Norvegija sumušė visų laikų olimpinį rekordą

Sekmadienį Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse išdalinti paskutiniai likę medalių komplektai, o jų lentelėje rekordą užfiksavo Norvegija. Paskutinės į trasą pasileido moterys, kurių laukė 30 km slidinėjimo laisvuoju stiliumi distancija. Jei šeštadienį vyrų 50 km lenktynės buvo sutrumpintos iki vos 28,4 km, tai sekmadienį moterys įveikė visus 30 km, o auksą laimėjo Norvegijos žvaigždė Therese Johaug. 33-ejų sportininkė susikrovė triuškinančią persvarą prieš visas varžoves ir finišavo per 1 val.