natalija kačalka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „natalija kačalka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „natalija kačalka“.

Dviratininkių lenktynėse Kanadoje Jolanta Polikevičiūtė užėmė septintąją vietą

Kanadoje pasibaigusiose daugiadienėse penkių etapų "Grand Prix Feminin International du Canada" dviratininkių lenktynėse septintąją vietą galutinėje įskaitoje užėmė Jolanta Polikevičiūtė. Lietuvos dviratininkė 3 minutes ir 17 sekundžių pralaimėjo varžybų nugalėtojai vokietei Judith Arndt.
2003-09-29

Dviratininkių lenktynėse Prancūzijoje Rasa Polikevičiūtė tapo etapo prizininke

Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "Tour de L`Aude Feminin" dviratininkių lenktynių septintojo etapo antrąją dalį "Team 2002 Aurora RSM" komandai atstovaujanti Rasa Polikevičiūtė baigė trečia. Lietuvos dviratininkė 63 km etapo nugalėtojai Sarai Carrigan (Sarai Kerigen) iš Australijos pralaimėjo 59 sekundes.
2003-05-24

Dviratininkių lenktynėse Prancūzijoje Jolanta Polikevičiūtė pirmadienį finišavo devyniolikta

Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "Tour de L`Aude Feminin" dviratininkių lenktynių trečiame etape pirmadienį devynioliktąją vietą užėmė "Team 2002 Aurora RSM" komandai atstovaujanti Jolanta Polikevičiūtė. Lietuvos dviratininkė 121 km distancijoje finišavo kartu su pagrindine grupe - po 3 valandų 13 minučių ir 56 sekundžių. Etapo nugalėtoja tapo olandė Ghita Beltman, aplenkusi tautietę Mirjam Melchers bei varžybų lyderę bendroje įskaitoje norvegę Anitą Valen.